Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha bénának érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bénának érzem magam, aki senkinek nem kell?

Figyelt kérdés
Leszögezem: nem vagyok csúnya, van egy pár fiú, akinek tetszem, de sajnos nekem nem tetszenek. De nem is ez a probléma. 16 leszek egy hónapon belül, és még sohasem volt barátom, sohasem csókolóztam. Eddig úgy voltam vele, hát jól van, tanulok, majd jön valaki... de már nagyon hiányzik egy társ. Annyira rosszul érzem magam, mikor látom, vagy hallom, hogy 13-14 éves ismerőseimnek mennyi pasija, meg kavarása volt. Nem akarom őket követni egyáltalán, félreértés ne essék. De kezdem cikinek érezni ezt az egészet :( Én csak egy rendes srácot szeretnék, akivel egy hullámhosszon vagyunk, és megért.:) Mit tegyek?
2014. márc. 8. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Irj nekem.(rosszfiú).
2014. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok fiúban. Merre laksz? :)
2014. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én vagyok az a fiú, aki tanítgatni szokta azokat a kislányokat :P XD
2014. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!