Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható ez az álláspont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható ez az álláspont vagy nem a legjobb?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és most ismerkedek egy fiúval.

Sok közös témánk van, és az apja autókereskedő, a héten mennek Szlovéniába egy autóért, a fiú pedig kérdezte,hogy lenne e kedvem menni.Még az nap jövünk is vissza, szóval reggel megyünk este jövünk, én meg mondtam,hogy jó persze.

csakhogy azóta átgondoltam és nem a legjobb ötlet, mert még nem is vagyunk együtt, találkoztunk már élőben többször is, régóta ismerem, és a szüleim ismerik a szüleit.

Jó lenne menni, de mégse...mert (még) nem vagyunk együtt, nem történt köztünk még egy csók sem, és most hogy ott vannak a szülei pláne nem alkalmas az egész, szóval úgy vagyok vele,hogy előbb össze kéne jönnünk és aztán kéne a családját megismernem, legalább is én ezt gondolom.

Egyszer már hívott valahová, ott csak ketten lettünk volna, de akkor meg tényleg halaszthatatlan dolgom volt, és ezt mondtam is neki még az előtt,hogy hívott volna, csak nem figyelt vagy nem tudom, de így ő azt gondolja,hogy 1x lepattintottam, most akkor másodszor is?!


2014. márc. 8. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha így, ahogy leírtad, elmondod neki, hogy miért nem akarsz menni, akkor szerintem megérti.
2014. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogos.Légy őszinte,ha érett,értékelni fogja.
2014. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy menj el vele, vagy hívd el te valahova. Lehet úgy venné hogy lepattintod, szóval szerintem hívd el valahova akár hét közben vagy valamikor.
2014. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!