Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női karlánc vagy gyűrű egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női karlánc vagy gyűrű egy férfin? Melegnek nézhetnek ezért? Tetszenek a nő ékszerek, szívesen hordanám is őket.

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, melegnek fognak nézni. Legalább is... én annak néznélek.
2014. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyűrűvel biztosan, arról könnyen leró, hogy női. A karkötő, karlánc attól függ.
2014. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha látszik hogy női, akkor igen
2014. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel engem biztos leszbikusnak néznek, mert farmernadrágot hordok. A farmernadrág eredetileg az amerikai férfiaknak lett kitalálva. Manapság már minden nő hordja, mégsem nőietlen.

Azt hordj, amit akarsz.

A szexualitásnak az égvilágon semmi köze ahhoz, hogyan fejezed ki önmagadat.

Ha tetszik, akkor vedd fel, kit érdekel, ki mit gondol?

2014. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

4. szerintem hülyeséget írsz.

A női és a férfi farmer különbözik egymástól, nem jó hasonlat.

És ugyanúgy van női és férfi gyűrű is.

2014. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg te írsz oltári nagy blődséget azzal, hogy binárisan gondolkodsz. A heteronormativitásod és az ostobaságod egészen lenyűgözne, ha a hülyeség lenyűgöző lenne, de, mint tudjuk, az ostobaság sosem volt vonzó vagy érdekes.

Én például rendszeresen vásárolok a férfirészlegen ruhát. Szimplán azért, mert van olyan jó minőségű, mint a női, a méretezése sokkal egyszerűbb, a fazonja jobban tetszik, nem dobálják tele mindenféle f-szsággal meg mintával, a férfi farmerben elfér a tárcám, telefonom, irataim meg a kulcsom, míg a női farmer zsebe szűkebb, mint a vaginám. Nem mellesleg a férfi ruha jóval olcsóbb is. (Szemléltetésként közlöm, a minap két teljesen egyforma súlyemelő kesztyűt láttam a sportboltban, a női egy ezressel drágább volt.) Ettől engem senki nem néz leszbikusnak.

A társadalom azonban valamiért idegenkedik azoktól a férfiaktól, akik érintkeznek bármivel, ami "nem férfias". A nagy erős férfiasságról kiderül, hogy a világ legtörékenyebb dolga, hiszen a férfi a nem férfiassal való legkisebb érintkezés során elveszti férfiasságát.

Ez a pánik olyan szinten létezik, hogy létezik joghurt külön férfiaknak kitalálva. Meg fülhallgató. Ami kék.

Nem fogok apologetikus megnyilvánulásokat tenni, csak azért, mert nem hiszek abban a szarságban, amit a férfiközpontú társadalom próbál lemélytorkoztatni velem, miszerint a férfi legyen kemény és tökös és férfias és egyen férfias joghurtot, amitől férfias és erős lesz, miközben a rózsaszínre nem tud úgy ránézni az alany, hogy valaki ne ordítana "b-zit" utána.

2014. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom, hogy ez egy négy éves kérdés, de remélem, hordod azokat a karkötőket! Biztos jól állnak! Ha meg tetszik neked, hordd nyugodtan! Nem az határozza meg valaki nemét vagy szexualitását, hogy hogyan öltözködik.
2018. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!