Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szolgalelkű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szolgalelkű a barátnőm?

Figyelt kérdés

A nővére bármit megtehet, macskákat tarthat a 10 négyzetméteres szobában amit az öccsével és elvileg a barátnőmmel oszt meg, bárkivel kötekedhet, stb.


Az anyja 300 ezres tartozásokat hord a rokonaihoz kifizettetni de ehhez képest csicskáztatja a gyerekeit (özvegy) a barátnőm meg mint egy kis egér, a saját kezeit, lábait lerágva alkalmazkodik ezeknek a beteg embereknek az igényeihez, csak, hogy "ne legyen konfliktus"


Igazából engem is megalázó helyzetbe hoz ezzel, mert meg sem véd, amikor épp itt vagyunk. Mondtam neki, verje meg a nővérét, dobja ki a macskáit, stb, de nem csinál semmit, sőt, egyre gyakrabban veszekszik inkább velem közben hagyja, hogy a családja úgy kezelje mint egy kutyát.


Pl 2 napja ígérgeti, hogy fürödhetünk már (kádban) erre most tervezzük, hogy mennénk el, erre az anyja közli, hogy 10 percünk van mert ma ő akar fürödni.

Mondtam szóljon, hogy akkor utána megyünk erre az anyja közli, hogy ő sokáig lesz, ezért nem mehetünk utána.


Mi a fene ez mégis? Vendég vagyok egyrészt, azért vagyok itt, mert segítek a ház felújításában és akkor a barátnőm anyja aki munkanélküli és a diplomás öccse fizeti a számláit kioktat mindenkit, hogy ki mikor mit csinálhat?.


Tudom semmi közöm hozzá, de azért részben van, mert egy idegroncsot csinálnak a barátnőmből. Amúgy el fog tőlük hamarosan költözni. De most válaszokat inkább arra kérnék, hogy miért nem védi meg a barátnőm itthon a saját becsületét? Van értelme így elkezdenem vele egy életet, hogy a saját "erőmet" visszafogja, hogy én ne ugráljak, ne legyen baj, ő meg kutyaként befekszik minden idióta alá?


2014. márc. 8. 19:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kicsit amúgy olyan érzésem van mintha az anyja nem örülne vagy nekem vagy csak annak, hogy a kicsi lánya kezd önálló lenni és egyszerűen pofátlanul próbálja kényelmetlenné tenni a kapcsolatunk minden élvezhető percét miközben a nővérének minden hülyeséget megenged, pénzt ad, stb. (a nővér amúgy megbukott az érettségin, láncdohányos, rossz társaságba jár, de nagy pofája van és nyal az anyjának aki megvezethető)
2014. márc. 8. 19:38
 2/23 A kérdező kommentje:
Én mondjuk semmi mást nem szeretnék, csak normálisan és kénelmesen élni. (normális alatt értsük azt, hogy takarítok, nem veszek fölösleges dolgokat amik a szemétben végeznek, normálisan főzök, és hát igen, kerülöm a konfliktust, de azért megvédem a pozíciómat ha kell, ja és amellett hogy élősködök másokon nem taposok rá a gyerekeimre)
2014. márc. 8. 19:40
 3/23 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez a kialakult családi szereposztás: a barátnőd mindenkinek mindent megcsinál, szólni sem mer, mert különben megjárja. Gondolom, az anyja és a nővére határozott személyiségek, ő pedig félénk és visszafogott.

Hány éves a barátnőd? El kéne költöznie otthonról minél hamarabb, hacsak nem akar egy idegroncs lenni.

2014. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Moszuke ***** válasza:

az ilyen szitukban nem tudsz mit tenni.

a lány családtagjai idióták. ha leakarod győzni őket le kell alacsonyodnod az ő szintjükre.

akkor viszont legyőznek téged a rutinjukkal.

valamint értelmetlen és eleve veszett csata lenne bármit is beleavatkozni egy olyan család életébe amihez neked semmi közöd.


a csajod a családi béke érdekében bevállalta a csicska szerepét. minden családban van aki ezt "megörökli", aki nem áll ki magáért eléggé a gyerekek közül az jut arra a sorsra kb.

azzal, hogy te emiatt cseszegeted a párod nemigen lopod be magad a szívébe.


bírjátok ki mindketten amíg össze nem költöztök és ennyi.

az ősöket, a családot az ember nem válogatja, abba beleszületsz és azok az emberek olyanok amilyenek.

ne akard őket megregulázni, megváltoztatni, felnyitni a szemüket. egyszerűen ilyenek és kész.

örülj neki, hogy a párod látszólag a legértelmesebb ember a családban.

2014. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

19 éves, hát igen, ez van, a baj csak az, hogy úgy terveztük, hogy felújítjuk a ház egy részét és oda akarunk saját lakórészt csinálni.


Dehát én félek, hogy ilyen nemnormális emberek között még úgy sem lehet élni, ha teljesen külön zárható lakrészünk lesz külön villannyal és vízzel.


Pl amikor kérdeztem mit csinál majd ha a hülye nővére odaáll az ablakunk alá cigizni közölte, hogy majd megvárja amíg végez, vagy ha kihozza a telefonját zenét hallgatni mi majd hangosabban hallgatjuk.


Most ez komoly?

Nagyon szeretem a páromat de nem akarom elqrni az életemet így, akkor már kinyögöm az albérlet árát, de ebbe az ökörségbe nem megyek bele, és nem adom a pénzem :D

2014. márc. 8. 19:46
 6/23 anonim ***** válasza:

Azért azt el kellene fogadnod, hogy ők a családja, rájuk mindig számíthat, te meg épp az aktuális pasi vagy, aki ha úgy van, egy pillanat alatt eltűnik az életéből. Nem kellene szítanod a feszültséget köztük.


Különben meg, ha ennyire zavar a családja, legyetek nálatok, problem solved.

2014. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ja igen, 10 éve nem nyúltak a növényekhez, tiszta gaz a kert, erre elkezdtük rendbehozni és megbeszéltem a barátnőmmel meg az anyjával is, hogy meghagyunk egy fát árnyékolónak meg függőágynak.


Erre nem kimegy a barátnőm nővére baltával széjjelvágni? Mondom neki: bocsi, légyszi ne azt vágd ki, mert az kéne nekünk.


Közli: hagyjálmár nemotthonvagyok? ha nem tetszik ott az ajtó.

2014. márc. 8. 19:49
 8/23 A kérdező kommentje:

"aktuális pasi" azért akart ő eljegyezni meg ilyenek. minek kellek én neki? Hogy kifizessem a kis lakórészét aztán a goromba családjának engedve elhajtsanak a fenébe?

Nem nézném ki belőle, de kezdem így érezni.

2014. márc. 8. 19:50
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg ő az egyetlen értelmes ember a családban, ez tény, de így tönkre fognak minket tenni és az lesz a vége, hogy én szedem szét baltával a családja hülye fejét és benne leszünk a hírekben.
2014. márc. 8. 19:53
 10/23 anonim ***** válasza:
Ismerted már a családját mielőtt nekivágtatok ennek a külön lakrésznek a kialakításához? Mert akkor nem értem miért mentél bele.
2014. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!