Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak, fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, fiúk a kérdés a következő?

Figyelt kérdés
Megláttok egy lányt,nagyon szimpatikus lesz nektek,külsőleg is belsőleg is.Nevét elkéritek,hossza csetelések,hónapokig 2,3 naponta mindig beszéltek.Majd elhívjátok találkozóra,ott is beszélgettek,majd elhívjátok második találkozóra is,ahol a végén elcsattan egy csók.Másnap este fele ráírtok a lányra,hogy mi újság vele,a lány válaszol,ír.És ennyi.Elolvassátok,két teljes nap eltelik és nem keresitek. Mi történhetett? Ti mikor viselkednétek így? Én nem akarom keresni,vagy írjak rá?Csak,hogy mi újság? de elvégre is ma nőnap van,legalább ennyi miatt rám írhatna...
2014. márc. 8. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi történhetett, de jó nagy bunkó az illető...
2014. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha te vagy a pasi és ma nő nap van, akkor mért azt várod, hogy a csaj írjon rád???

ember! -->FUCK LOGIK... :(

2014. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én helyedben nem írnék rá, ki is törölném az ismerőseim közül ezek után.. mekkora bunkó!
2014. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Várj holnapig. Oké, hogy nőnap van (Boldog Nőnapot :) ), lehet, hogy éppen elfoglalt a hétvégén valamiért. Ha holnap nem hív vagyír, legalább annyit, hogy utoólag is Boldog Nőnapot és bocs, nem értem rá, de találkozzunk, amint lehet....stb akkor felejtsd el. Akkor nem jött be neki a dolog.
2014. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nőnapi köszöntést! :)

egyébként biztos,hogy nem elfoglalt mert folyton fent van a cseten..

2014. márc. 8. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
melletted hülyít még 15 nőt, szóval rájuk is kell időt szakítani.
2014. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A sztoriból csak annyi maradt ki,hogy mióta beszélgetünk elég furcsa volt,legalábbis nem tudtam eldönteni,hogy most biszexuális? Egyszer feljöttek a melegek,lezbik témának mire írta,hogy a lezbiket utálja,a melegket viszont elfogadja. Egyszer állítólag az ő elmondása szerint egy haverja kiírta a telefonjáról azt hogy "jaj de szeretem a fiúkat" (kb 2percig volt látható). Mikor találkoztunk elmesélte,hogy nem rég volt bulizni ahol az egyik FIÚ ismerőse elkezdte harapdálni a nyakát. Én amúgy régebben rákérdeztem,hogy ő most amúgy hol játszik? Mire kiakadt,hogy ilyeneket feltételezek róla. lehet ezért nem keres? De akkor miért csókolt meg?
2014. márc. 8. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkóstolta a tejet, és mégsem kell a tehén!
2014. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!