Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomulósnak tarthat? Ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulósnak tarthat? Ha igen, mit tegyek vagy mit mondjak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel érzem, hogy kölcsönös a szimpátia. Régebben bejelölt, nagyon sokat beszélgettünk (folyton rám írt, hogy mikor leszek fent, mert szeret velem beszélgetni, meg nagyon sokat kérdezgette, hogy vagyok, meg ilyen apróságok). Valahogy biztosra éreztem, hogy bejövök neki, hiszen el is hívott kettesben:-) A találkozó után nem írt sokáig, megváltozott... vagy nem tudom. Én kezdtem el neki írogatni, de nagyon röviden válaszolgatott. Ezek után úgy éreztem, hogy nem akar visszaírni, kerül. Ezért rá is kérdeztem, hogy jól érzem-e hogy kerül. Azt írta, hogy dehogy, csak nagyon sok dolga van :( Nagyon beégtem előtte, biztosan nyomulósnak tart, hogy számon kértem rajta... Lehet ezen még segíteni? Lányként nem akarok nyomulni rá.:( Már cikinek érzem, hogy mindig én írok.
2014. márc. 8. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor egy ideig ne írj neki. :) Ha nem keres ő, akkor talán nem is kell erőltetni.
2014. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

F17

Nekem ugyan így volt egy csajjal h nagyon bejött nekem és minden este beszélgettem vele minden hülyeségről és mindíg megkérdeztem hogy van. Sokszor volt hogy 3X annyit írt mint én aztán leállt és ma megint beszélünk. Én nem adtam fel. Még mindíg hajtok rá. Ha szeret akkor nem fog leállni végleg!!!

2014. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!