Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A félénk, csendes típusú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk, csendes típusú nők miért nem szerethetőek?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a szerénységem, visszafogottságom miatt nem képesek elfogadni a férfiak. Még a hasonló beállítottságú férfiakkal sem volt igazán sikerem, mert igaz szép, kedves és értékes embernek tartanak, még sem képesek elfogadni. Miért nincs elég türelem a férfiakban ahhoz, hogy kivárják, az ilyen típusú nők megnyíljanak és feloldódjanak? Csak egy kis kitartás kellene. Vagy mi nem is érünk annyit, hogy küzdjenek értünk? miért kell olyan hamar lemondani rólunk? Lehet, hogy minket nem is lehet szeretni?
2014. márc. 8. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mintha én kérdeztem volna... csak férfiakra nézve. Te mit mondanál?
2014. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a nőkkel csak a baj van...
2014. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezzel van itt a gond, én nagyon nem így tapasztalom, de szívesen megismernélek, kíváncsi lennék hogy esetleg más-e a probléma amiről lehet hogy te nem is tudsz :)
2014. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és sajnos nekem sem válik előnyömre.. 19L
2014. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Moszuke ***** válasza:
46%

na tudod mit? nem akarok én neked rosszat.

csak egy dolgot.

szeress egy olyan pasit aki nem akar vagy marha lassan nyílik meg érzelmileg. oksi?

nekem ebből majdnem 3 év jutott.

annyi bőven elég volt a zárkózott lányokból.


miután megtapasztaltad te is, milyen szeretni egy zárkózott kakit, utána tedd fel a kérdést magadnak, hogy miért is nem türelmesebbek a pasik veled.

kkthxbb

2014. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerethetőek,csak olyan pasikat is észre kéne venni,akik értékelnek titeket ilyen egyszerű.Nem bonyolult,csak ki kéne nyitni a szemeiteket és normális srácoknak esélyt kéne adni. :)
2014. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os képzeld esélyt adok a "normális" férfiaknak is. Most is olyan férfinak adtam esélyt, aki nem volt túl jóképű, nem volt sok önbizalma, viszont nagyon jóérzésű, kedves embernek tűnt. De utólag kiderült, csak én gondoltam jó embernek. :(
2014. márc. 8. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Arról én nem tehetek,hogy kifogtál egy hülyét,abból mindenhol van,ezt nem lehet elkerülni.Én viszont biztosan megbecsülném az ilyen lányt,sőt van elég sok férfi ismerősöm aki hasonlóképpen megbecsülné ezt,csak mi meg nem találunk ilyen lányt az életben. :/
2014. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor talán az a sorsunk, hogy ne találjunk egymásra. :(
2014. márc. 8. 20:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem ôket. Inkább mint egy felvágós csaj aki mindenen nyafog...
2014. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!