Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a nyak szívás? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a nyak szívás? 14/L

Figyelt kérdés

Csomó olyat hallok, hogy kiszívják valaki nyakát. Tulajdonképpen mi ez? És hogy kell csinálni? Fáj?

Értelmes válaszokat.



2014. márc. 8. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A szádat ráteszed az illető nyakára és elkezded szívni ! Így kiszívod a vért és ilyen piros pöttyös lesz a nyaka ami meglátszik. Pontosan nem tudod megmondani honnan szívod ki azt a vért de ..
2014. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Odahajolsz a fiú nyakához és kiszívod a száddal, lesz egy nyoma. Most valamiért trend lett.
2014. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csinálják, akkor nem fáj, hanem egy kellemes, izgató érzés. Úgy kell, mintha igazából csókolnád, csak "ráharapsz" óvatosan a nyakán egy kis részre, és szívod a bőrt... Viszont vigyázni kell vele, mert nagyon csúnyán meg tud látszani (lila folt a nyakon, biztos láttál már ilyet), és az elég közönséges.
2014. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha túl sokáig csinálják vagy túl erősen lehet fájdalmas, általában arra használják hogy a lányok vagy fiúk "megjelöljék" a partnerüket hogy mindenki lássa hogy ez az illető "foglalt".
2014. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
és állítólag fáj... de én élvezem :)
2014. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mintha egy nagyon hosszú csókot adna a nyakadra valaki, közben szívja azt a bőrfelületet ahol a szája van.


Lényegében arra jó, hogy nyomot hagyjanak rajtad, hogy más lássa, hogy egyvalakié vagy. Kb olyan, mint amikor a kutya körbepisálja a területét.

2014. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Erogén zöld.Ha jókor-jól csinálják,kellemes,izgató.
2014. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Láttam már csomót ilyet, meg gondoltam is, hogy mi lehet.

De közben meg kell harapni a helyet ahol szívom?

Meg amúgy jó érzés?

2014. márc. 8. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell, szerintem semmi különös.
2014. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
A porszívó csövét odanyomják a nyakhoz, és bekapcsolják a porszívót.
2014. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!