Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy is lehetne akár barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is lehetne akár barátnőm, hogy unalmas vagyok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy unalmas barátnő.
2014. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fahéjas Alien ***** válasza:
Kinek mi az unalmas, ezt így elég nehéz megállapítani, de ha csak vegetálsz, mint a kerti tóban az aranyhal, akkor nehéz lesz társat találni.
2014. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is úgy gondoltam, hogy unalmas vagyok, és ezért nem is lesz majd senkim, mert hát ki akar unalmas embert maga mellé, azzal csak unatkozni lehet. Aztán most mégis van párom, igaz, nem olyan hosszú ideje, de komoly kapcsolat, és nem mondja, hogy unalmas lennék, és nyilván, ha unatkozna mellettem, nem lenne velem. Pedig szerintem olyan túl sok érdekes dolog nincs bennem.
2014. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, hidd el, nem. Vagy csak ha jól nézel ki és mázlid van és találsz egy nőt aki így elfogad és ő is ilyen, mint te. Olyan sok van, hogy a nő unalmas, de a férfi nem az. Ez megszokott. Fordítva ezt annyira nem szokták tolerálni a nők, mert így nem nagyon tudnak a férfira felnézni. Persze van azért kivétel, tudok 2 párt is, igaz egyik 62 éves, másik 47 éves férfi. Egyik mérnök, középiskolában tanít, másik rendőrtiszt magas beosztásban. Mind a kettő olyan csendes, hogy az hihetetlen, alig szólalnak meg. A párjuk meg csicsereg egész nap. De ez a ritka kivétel. Tudom, én 29 vagyok, 3 diplomás, okos, de iszonyat unalmas fickó, egy barátom van de ő sem itthon él, hanem külföldön. Eddig egyetlen nő sem volt ezt képes tolerálni, pedig szelíd, keveset beszélő nőket környékezek meg mindig. De ők is így vannak ezzel, hogy ha már ők ilyenek, legalább a párjuk ne legyen már ilyen, megalszik a tej a szájában típus. Egyik sem volt képes elfogadni engem és a magam kis világát (nem vagyok őrült, csak szeretek otthon olvasgatni fél napokat, kertben kertészkedni stb). Tehát velem gond van, de ezen 29 évesen már nem tudok változtatni és egyedül fogok maradni, ami az enyém, de javarészt a nők hibája is, hogy nem képesek ilyen férfit, aki egyébként rendes, nem megcsalós, arany szíve van stb, elfogadni. Te ne járj így, mint én.
2014. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!