Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy visszasírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy visszasírom az exemet aki csomószor megalázott, sosem voltam igazán fontos neki, viszont aki bármit megtenne értem az meg púp a hátamra?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
mert lelki beteg vagy
2014. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert mazoista vagy. Amúgy gratula mert ezzel olyan gyönyörűen összetöröd azt aki szeret hogy az csak na.
2014. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mibe, hogy nő vagy?!
2014. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert azt szereted,aki nem érdemli meg.Ez pedig azért van,mert van egy kis baj odabenn,meg odafenn is.Nem bántani akarlak,de ilyenkor így működik ez sajnos.
2014. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy.Akkor ilyen dilik az emberek.Gondold át a sok rosszat amit kaptál,és ezt mindig tartsd szem előtt.El fog múlni.Ne alázd meg magad!
2014. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert nő vagy.
2014. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, sajnos igazatok van,nőből vagyok sajna és a mazochizmusba is lehet valami.Szeretek szenvedni, mindeképpen tisztázom ezt a mostani barátommal
2014. márc. 8. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi fura, minden lány, nő így működik, én ezért kínzom őket.
2014. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat
2014. márc. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!