Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmileg kihasznált 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg kihasznált 30-as nők: Hogyan tettétek magatokat túl az eseten? Mit fogtok a jövőben másképpen csinálni?

Figyelt kérdés
Megkérek szépen minden válaszolót, hogy ne jellemezzük egymást, csakis tanácsokat adjunk egymásnak. Segitő válaszaitokat előre is köszönöm szépen.

2014. márc. 9. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igy hogy nem irsz konkret esetrol nem lehet tanacsot adni.
2014. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kapcsolataimban nem adok es nem varok el semmit. Nem kell a penze, ne valljon szerelmet, ne szoljon bele az eletembe. Csak egy vendeg nalunk, ne koltozzon ide, egy fogkefenel tobb nem maradhat, a kozos szorakozason kivul ne nyaggasson a problemaival mert en sem terhelem az enyemekkel. Ugy is tudom, hogy az lenne a vege, hogy az en bajom az en gondom, az o baja meg szinten az enyem.

Jol megvagyok a gyerekeimmel, nyitottan baratkozunk mindenkivel, mas csaladokkal, van baratom is,de meg egy ingyenelo kolonc nem kell a nyakamba akit kiszolgalhatok meg a lelkecskejet apolgatom,mikozben az enyemmel nem foglalkozik.

2014. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi ertesz azon, hogy erzelmileg kihasznalt 30-as nok?
2014. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

még csak most leszek 30-as, de én úgy veszem észre magamon, hogy én már nem bírok könnyen megnyílni érzelmileg, van rajtam egyfajta "védőpajzs" már, ami úgy néz ki, hogy már attól félek, hogy soha senkiben nem tudok szerelmes lenni már.

szóval ha azt nézzük a sok kihasználtságnak van egy ilyen, valahol jótékony hatása.

sőt, már annyit is változtatott rajtam, hogy ki nyílt a szemem és már kapásból látom ki akar kihasználni, vagy lehúzni, ho9gy milyen kis senki egy rakás férfi, semmilyük nincs csak azt nézik, kihez fészkelődhetnének be mint gyerek az anyjához és beszélek itt akár munkanélküliektől, de egészen a mentősökig, autósboltosokig a férfiak széles skálájáról.


szóval a jövőben annyit csinálok másképp, hogy egyszerűen nem vagyok képes megnyílni, többet hallgatok, figyelek a másikra, kevesebbet beszélek magamról és az életemről, míga másik élete előttem nyitott könyv nem lesz és utána szóróm kifelé őket, mert tisztán előttem van miket várhatok ettől a kapcsolattól mind jót és mind rosszat, és általában a mérleg a rossz felé dől sajnos. egy igazi férfi ritka. és nem szabad megalkudni és belemenni senkikkel foglalkozni, mert leszívnak energiában, idegileg, de esetleg anyagilag is, habár ez utóbbiban én nem vagyok naív.

2014. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*sőt én már azt is utálom, amikor 40,50-es házasok, meg nem házasok csorgatják rám a nyálukat, meg tiszteletlenül beszélnek velem.

míg a mai fiatalok meg bóknak érzik.


szóval az érzelmi intelligencia nő.

2014. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látom ilyen korban nagy már a megkeseredés :-(
2014. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak a hiszékeny nőknél, akik mesékben éltek
2014. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hová tűnt a válaszom? Semmi csúnyát, vagy rosszat nem tartalmazott.
2014. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ird meg még egyszer
2014. márc. 9. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak arra voltam kíváncsi, hogy egy 30-as nőt hogy a bánatba lehet érzelmileg kihasználni? Nem lát át a szitán?
2014. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!