Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ha ezek után újból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ha ezek után újból, megkeresem a csajt?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt a villamoson látott egy csaj, és később kiderült hogy a lakóhelyem környékén lakik egy családtagja, egyre többet láttam itt, annál jobban gondoltam rá mert tetszett a kezdetektől fogva. Mivel sok helyről hallottam hogy ilyen olyan szép csajok csak játszanak a csávókkal meg hülyítik a fejüket hetekig, így nem mertem írni neki, tartottam a kudarctól hogy bele esem a csapdájába

Azonban Ő írt rám, és elhívott akkor nyáron kora este beszélgetni és sétálni, igazából ekkor ismertük meg először a másikat, felmentünk a várba és ott ittunk is, nekem még helyén volt az eszem nem hagytam magam, amikor ölelgetett próbáltam közömbössé tenni hogy ne számítson semmire

3x mentünk el kettesben de egyik alkalomnál sem volt semmi csupán dumáltunk, most hogy újból jó idő lett, érzem hogy hiányzik és szeretném újból lekötni magamat, de járnék is vele ha látom rajta a komolyságot

Jelenleg nincsen senkije

21F


2014. márc. 10. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ecsém, te jó hülye vagy.
2014. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a csaj?
2014. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem találkozott nálad jóképűbb pasival, akkor nyert ügyed van.
2014. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne b*zd el, énis igy b*sztam el anno, legyen tököd és mond el neki hogy nagyon aranyosnak tartod és jó volna ha több mint barátod lenne.
2014. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!