Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A sminkelt vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A sminkelt vagy a smink-nélküli lányok tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

is-is

arany középút.

2014. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Mivel a smink arra van, hogy szebbnek tűnjenek, nyilván a sminkeltek.
2014. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy kis smink nem árt.
2014. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Sosem értitek meg igaz?

Ahogy látom nem...


Nem az a lényeg, hogy azzal vagy a nélkül tetszenek jobban.


A lényeg az, hogy smink nélkül tetsszen meg a lány! Ha egy pár lesztek egyszer, akkor nem fogsz minden reggel felkelni hajnali 5 kor h kisminkeld magad meg megfésülködj csupán azért h mindig olyannak lásson...

2014. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A túlsminkelt, full vakolatos lányok nem jönnek be. Takargatják magukat, nem valódinak mutatják magukat.

A sminkkel a szépet kell kiemelni, esetleges kisebb hibákat fedni. De jóból is megárt a sok.


Én megőrülök, ha valaki sminkkel szolidan kiemeli a szemét.

2014. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal anno úgy ismerkedtem össze, hogy 0 smink volt rajtam, következő alkalommal csak szemhéjtust használtam és spirált, szóval csak egy egyszerűen, szolidan kiemeltem a szemem és nem bírta rólam levenni a szemét, volt, hogy nem is pislogott. Hát, imádtam már akkor olyan aranyos volt. :))
2014. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek!:))
2014. márc. 10. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a smink nélküli lányok jobban tetszenek. Én szeretem ha ilyen téren természetes. A smink az olyan mint egy álarc.
2014. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 baker2424 ***** válasza:
egy kicsit pattanásos száraz arcbör sem zavaro söt leszarja a pasi mert a lány természetes könnyed nem egy kur**s képet alkot igy nincs eféle elvárás és tegyük azárt azt hozzá az a lány aki igy is szép az már tényleg szép :) szoval ezzel ne probálkozzanak a csunyább lányok :D azok lökjenek fel egy kis sminket hisz az is öltöztet mint egy jo ruha épp ugy ellehet takarni vele vmit mint kiemelni,de van aki meztelenül a legszebb ;)
2014. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

nos, ha abból indulnánk ki, hogy úgyis egy pár leszünk egyszer, akkor minek vegyek fel zakót, inget, sőt egyáltalán, minek vegyek fel ruhát, elég egy alsógatya, ha találkozik velem, sőt minek mossak hajat stb, egy normális párkapcsolatban, előfordul, h nem mindenkinek frissen mosott a haja, nem?

miért ne böfögjek meg fingjak az első randin, egy hosszú párkapcsolatban úgyis majd becsúszik néha egy-egy ilyen. senki se tud 0-24 odafigyelni. akkor meg már jobb az elején túlesni, nem?


Igényesség. Ennyi a lényege az egésznek. Aki szépen sminkel az általában igényesebb. A vakolat nem szép, az tehát nem is igényes. Egy minimális smink viszont olyan mint a jó frizura, elegáns ruha, nem hivalkodó de kiemeli az előnyös vonásokat.

2014. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!