Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már úgy hogy nem vagytok szerethetők, hogy értéktelenek vagytok mások számára?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen.
2014. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még szerencsére nem
2014. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csupán kósza gondolat volt...
2014. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Sőt, sajnos most is kissé :) Majd jön a tavasz, s dagad a f...:)
2014. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak barataid? szereto csaladod vagy barki akinek fontos vagy? Gondolj arra, esetleg kerdezd meg mit szeret benned, es fedezd fel, lasd meg magadban a jot :)
2014. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig így éreztem,kb. egész életem során...
2014. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
igen sajnos
2014. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha így érzek. Pedig vannak barátaim, szüleim, és tudom, hogy szeretnek is, de valahogy mégis felmerül bennem ez a kérdés. Talán azért mert semmi sikerem nincs a lányoknál.
2014. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen felmerült. Anyám, apám meghalt. Apám halála előtt idehozott egy nőt aki most a nevelőanyánk mert ugyebár apám is meghalt. Vele a kapcsolatom a lehető legrosszabb. Politikai, erkölcsi, életviteli ellentétek. Illetve hogy én 19 évesen nemvagyok olyan trehány mint ő. Neki köszönhetően elhidegültem a testvéreimtől mert én nem nyaliztam és nem lehetett megvenni a szeretetemet. Vannak barátaim, de rossz érzés amikor a saját véred ellened van. A legnormálisabb testvérem a nővérem, vele nincs semmi bajom és neki sem velem csak ő idősebb generáció, házas és 2 porpntyot nevel, tehát van más dolga. 19/F
2014. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!