Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek arra mutatnak, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek arra mutatnak, hogy nem vagyok közömbös számára?

Figyelt kérdés
Régebben bejelöltem egy srácot, és visszaigazolt, rám is írt, hogy nagyon örült neki, hogy bejelöltem (egy suliban járunk). Nagyon sokat beszélgettünk, kérdezgetett a családomról, a hobbimról. Ezután felajánlotta, hogy találkozzunk (hozzátette, hogy természetesen négy szemközt). Találkoztunk is, nagyon vicces volt, talán egy kicsit zavarban is volt. Azóta még többször találkoztunk volna, de állítása szerint elfoglalt. Ha meglát, mindig mosolyog, ám néha furán viselkedik. Van, amikor úgy tűnik, hogy menekül (?) előlem. Máskor meg előre köszön, mosolyog.:) Nem akarok pióca lenni, majd ír, ha akar valamit tőlem, nem? Én megtettem mindent, most rajta a sor, nem? Szerintetek ennyi alapján tetszhetek neki?
2014. márc. 10. 20:10
 1/1 anonim válasza:
Egyértelműen tetszel neki , csak lehet hogy kicsit félénk . Amúgy hány évesek vagytok ?
2014. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!