Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányadik alkalom után lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik alkalom után lehetne szó anál szexről?

Figyelt kérdés
22 éves szüz fiú vagyok ,majd megyek prostihoz ,de rögtön anált nem adnak megkérdeztem többtől is ,szerintetek hányadik alkalom után lehet egy ilyet bevállalni?

2014. márc. 10. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elsőre nem ad, gondolod, hogy a tizedikre fog? Ha már menni akarsz, olyanhoz menj, aki vállal is anális szexet!
2014. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért nem ad rögtön?
2014. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, a prosti segge tutira ki van képezve rád:)
2014. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki vállal az elsőre is vállal, csak ne mondd nekik hogy szűz vagy mert azt hiszik kamuzol.

Sok a telefonbetyár vagy olyanok akik nem gondolják komolyan.

2014. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg van pár idióta köztük is azért. Hallottam olyanról aki nagy farokra kedvezményt ad. Meg nekem volt már hogy megbeszéltem időpontot, elmentem a helyszínre azt közben eltűnt a csaj, hívtam 10-szer eleinte ki is csöngött aztán később meg lenyomta. Szóval még prosti is átbaxott, ilyen szép világ van:D
2014. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!