Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az a kor ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az a kor ami után már ciki ha még valaki nem csókolózott? (nyelves csók)

Figyelt kérdés
kort és nemet kérlek :))
2014. márc. 10. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
40 felett már cinkes de 60 felett már a kutyát sem érdekli
2014. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lejjebb viszem a "korhatárt"... 30 évesen már nem hátrány, ha csókolóztál legalább.


30/F


Tapasztalatból mondom :D

2014. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 felett már gáz.
2014. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de én olyan tini korra gondolom.. szóval monjduk 13- felfelé :)) ha valaki 16-17 és még nem csókolózott az gáz?

most egy példát mondtam én nem annyi idős vagyok.

2014. márc. 10. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

16 - 17 évesen? egyáltalán nem gáz.

Amúgy sem kor kérdése szerintem (azért 13-14 évesek még ne tegyék, ráérnek).

Ne kényszerből tedd meg, mert mások már megtették, hanem amikor van valaki, akit szeretsz - ő is szeret, és van érzelem is. Úgy sokkal jobb.

2014. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!