Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez mikor történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez mikor történik?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének, nem értek ehhez a dologhoz de szeretném ha normális válaszokat kapnék :D

Valamelyik nap hasaltam az ágyon, a barátom félig rám feküdt és úgy csókolóztunk, közben kétszer éreztem olyat (nem egymás után hanem jó pár perc volt a kettő között) mintha lüktetne a kukija vagy lehet, hogy megmozdult nem tudom. Nem volt kemény amúgy. Nem kérdeztem meg tőle. Ez csak úgy volt, vagy tetszett neki a helyzet? Tehát van olyan, hogy csak úgy magától lüktet/megmozdul vagy kell, hogy legyen valami ami ezt kiváltja? Remélem értitek a kérdésemet.


2014. márc. 10. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
meg akart farkalni, ennyi az egész
2014. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy mind a kétszer csak egy pillanatra éreztem.
2014. márc. 10. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor csókol, és megmozdul neki, akkor elég egyértelmű, hogy rádindult.


Van olyan, hogy magától feláll igen, és meg is mozdul, de amikor rajtad van, és csók közben, az nem "csak úgy"

2014. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!