Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem mondja ki egyértelműen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mondja ki egyértelműen, akkor nem akar velem újra összejönni?

Figyelt kérdés
Most egyikünknek sincs senkije,pár hónapja elkezdtem találkozni az exxel,együtt is voltunk,felidéztünk pár közös dolgot,nosztalgiáztunk,sokat bókol,kedves velem,de szó szerint nem jött elő az,hogy akkor próbáljuk meg újra.Én nem merem felhozni,mert félek,hogy mi van,ha többet képzelek ebbe az egészbe,mint ami (és lehet,hogy így is van),illetve múltkor azért jeleztem neki,hogy nem közömbös nekem,vannak még érzéseim iránta,mondta,hogy ő is kötődik hozzám,meg hogy mellettem jól érezte magát mindig...Mi van,ha csak fél ő is felhozni ezt a dolgot,hiszen anno én szakítottam vele végülis.De mostanában az van,hogy hosszan nézünk egymás szemébe,felhív esténként,és mikor mondtam neki,hogy hamarosan elutazok (nem hosszú időre),akkor úgy láttam,mintha bánná.A baj az,hogy ő nem nagyon mondta ki az érzéseit régebben se...külső szemmel ti mit láttok? Hagyja inkább,hogy alakuljanak a dolgok (mert most sűrűbben talizunk),vagy egyszerűen csak egyedül van,és ezért kellek most neki?A pasik nem szoktak általában ködösíteni,nem? Ha akarnak valamit,kimondják? 24N
2014. márc. 10. 21:29
 1/4 Nagy János22222 ***** válasza:
Nem tudom, igazából csak a kérdést olvastam el. Erre van egy morbid módszer, amit úgy hívnak; kérdezd meg tőle. Durva, nem?
2014. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:
A választ ott rejlik János evangéliuma 222222-ben.
2014. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
annyit mondott még,hogy gondolt ő is erre,meg eszébe jutott,de aztán ennyi,kicsit kínosnak tűnt a szitu...
2014. márc. 10. 21:35
 4/4 ASOT ***** válasza:
Te 24 éves gondolom ő sem kevesebb, értelmes felnőtt emberek vagytok ideje tisztázni mert mi sem tudunk mást csak találgatni, attól pedig nem fogsz nyugodtabban aludni,
2014. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!