Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, szeretethiányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, szeretethiányom van?

Figyelt kérdés

már régóta szeretnék egy komoly kapcsolatot..csak hát válogatós vagyok, akiknek tetszek azok nekem általában nem tetszenek..

jöjjek össze egy olyan fiúval aki nem tetszik annyira, de tudom hogy szeretne? Vagy várjak egy olyan fiúra aki nekem is tetszik, és ő is nekem..?



2014. márc. 12. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne csak összebújni egy fiúval, megszeretgetni egymást? :)
2014. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne csak a szuperhelyes sztár fiúkat vedd észre.
2014. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az utolsó variáció

a többi puszta agonizáció

2014. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sokáig válogatsz végül egyedül maradsz.
2014. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és kivel bújak össze? :) :D


nem a szuperhelyeseket nézem..és nem csak a külsője nem tetszhet valakinek.

2014. márc. 12. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is szeretethiányom van pedig nincsenek nagy elvárásaim csak nem szeretem a ribizliket akik dobálják szét a lábuk sorba
2014. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!