Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogjam fel végre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam fel végre, hogy nem kellek neki eléggé? Sírok a fájdalomtól! (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Még van remény, mert azt mondja, hogy látni akar, de mégsem jön el és mégsem rám szánja azt a kis idejét, ami van. Azt mondja, hogy jövő héten találkozunk, de már nem találkoztunk 4 hete. Persze előzmények is vannak, de ennyi idő alatt nem hiszem el, hogy egy pasi kibírja, hogy ne lásson, ha igazán akar. Lehet, hogy még nem tudja mit akar tőlem, de mit csináljak, hogy végre így vagy úgy pont kerüljön a végére? Egyszerűen szétszakad a szívem a fájdalomtól, úgy érzem, hogy egy percet sem bírok ki ebben a bizonytalanságban és azt várva, hogy találkozzunk! :((

Hogy felejtsem el? Vagy mire gondoljak, ha még él bennem a remény, de nem tudom mi lesz?? :'((

Istenem :((



2014. márc. 12. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Állítsd kész tények elé. Írd meg neki, hogy mit gondolsz a helyzetről. Veszteni nem vesztesz vele.
2014. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Maximum őt vesztem el :((
2014. márc. 12. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mindig van jobb nála. Eddig is megvoltál nélküle, hát most is megleszel. Jön majd olyan, akinek te kellesz teljesen.
2014. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én ezt értem és tudom, csak teljesen bele vagyok habarodva és képtelen vagyok elhinni, hogy valaha is nekem majd más pasi kell. Pedig még nem is vagyok szerelmes azt hiszem, meg nem is tetszik meg könnyen senki. :(
2014. márc. 12. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:

ha gondolod írj privit!

19l

2014. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetek mindig vannak. Ne dolj be hidd el ha nagyon erdekelned akkor talalkozna veled es ezt tapasztalatbol mondom. En elkovettem azt az orbitalis hibat egyszer pl, hogy 2 evet vartam valakire, ohgy visszakoltozzon a varosba ahol en lakom es folytassuk ami abba maradt. Sose tortent meg.

Lepj tovabb mert csak az idod es fiatalsagod megy ra es erre csak akkor josz ra mikor mar evek telnek el.

Engem is borzasztoan bantott. Ha akar talal idot ha nem akkor csak kifogasol, hogy 'milyen foglalt'. Remelem segitett :) 25 l

2014. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6#

Köszönöm. :) Amúgy azért is írtam ki a kérdést, mert ilyenkor ha jön egy hasonló válasz, akkor kicsit megnyugszok, hogy talán nincs minden veszve, mármint ami a boldogságomat illeti.

Köszönöm a válaszokat, de persze még írhattok, mert mindenki véleményére kíváncsi vagyok!

2014. márc. 14. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:

6os voltam

Meg annyit melle tennek, hogy 2 evet ugy vartam, hogy hitegetett, majd egy annyival lerendezte, hogy o most inkabb megse koltozik vissza es nincs mit varnom ra.

Jon mas csak tudni kell elengedni a jelenlegit mert ameddig nem teszed addig nem adsz utat a kovetkezonek sem. Tulajdonkepp kicsodak ok? Nem istenek. Majd tudni fogod te is, hogy szanalmas ez az alak es jobbat, tobbet erdemelsz. Szep hetveget neked.

2014. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást, próbálok utat engedni az újnak, csak még él bennem a remény, bár el kell felednem, tudom. :(

Igen, a hitegetés tönkre teszi kicsit az embert...

2014. márc. 15. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!