Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűbb feltenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűbb feltenni egy kérdést, mint elgondolkodni vagy megbeszélni a problémát az illetékessel?

Figyelt kérdés

Jó régen nem léptem be erre az oldalra, és meglep, hogy milyen dömping van a barom kérdésekből.(tisztelet a kivételnek)

Nyilván nem tudható 100% biztossággal, hogy milyen korú, és nemű emberek kérdezősködnek, és válaszolgatnak, de van egy tippem.

Elképesztő, hogy sokan mennyire nem tudják megbeszélni a magánügyeiket elvileg azzal az emberrel, aki a legközelebb kellene, hogy álljon hozzájuk. Megcsalt feleségek és férfiak agonizálnak, hogy váljanak, vagy sem, bizonytalan kamaszok siránkoznak, hogy kinek mit írjanak, nulla önbizalommal megáldott tinik szidják az ellenkező nemű társaikat, persze általában a másik a hibás...

Örökzöld-barom kérdések, amiket itt SOHA nem fognak elunni:

-Tetszem neki?

-Járjunk?

-Szakítsunk?

-Mit írjak neki?

-Megcsal?

-Miért ilyen szemetek a pasik/nők?

-Miért nincs normális pasi/nő?

-Miért nem áll velem szóba senki?

-Miért hagy el, ha csak egyszer olvastam el az e-mailjeit?

-Miért cirkuszol, mikor csak épp beleolvastam az sms-eibe?

-A férfiak csak a fitnesses csajokat szeretik?

-A nők csak a kigyúrt arcokra buknak?

-A nőknek miért csak a pénz számít?

-Jól nézek ki?

-Terhes vagyok?

-Milyen a szex?

-Megcsókoljam?

-Mit mondjak neki, ha találkozunk?

-Mit vegyek neki karácsonyra/valentin napra/húsvétra/szülinapjára/névnapjára?

-Örülne, ha kukoricaszárból hajtogatott mobiltartóval lepném meg?


Dióhéjban...



2014. márc. 17. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Mit vársz a mai internetfüggő társadalomtól?
2014. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Részben egyetértek, tényleg a kérdések 80%-a nagyon ráérő, unatkozó emberek "komoly" problémáiról szól.
2014. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ma az a 26 éves "férfi" vitte a pálmát a nagyon színvonalas kérdésével, amikor a puncit beteríti a sperma. Nem tudom, hogy vagy nem dolgozik, vagy nagyon nem tud-e a szabadidejével mit kezdeni, hogy ilyen kérdéseket tesz fel. Még 15 évesen talán elmenne, de egy 26 éves felnőttől ez nagyon gáz.
2014. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos arról a kérdésről lemaradtam:-))

Fantasztikus...

2014. márc. 17. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:
mint látod könnyebb,fent se kell akadni ilyeneken.
2014. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos itt már ez megy. Pár éve teljesen más volt. Már nem tudom a normális kérdéseket sem értelmesen lereagálni, az ilyen agyhalott kérdések miatt
2014. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
a kérdésedre a választ magad láthatod :D
2014. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan oldal ami arra hivatott hogy kerdeseket tegyen fel az ember valamivel kapcsolatosan amire kivancsi, vagy mas ember velemenye erdekli. Ez a jog megillet barkit mivel szolasszabadsag van. Ha nem tetszik valami akkor torlod magad. Szevasz!
2014. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, egyszerűbb. általában mindenki azt csinálja, ami az egyszerűbb. gondolkozni és megbeszélni nehéz, főleg ha nincs benne kellő rutinod.
2014. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a GYK-n nem kell vállalnod az arcod, a felelősséget a válaszaidért/kérdéseidért. Ha valaki olyat mond, ami nem tetszik, nemes egyszerűséggel le....od. Ezzel szemben a való életben minden szavad hozzád kötődik, és igenis fájni tud az, ha valaki, aki fontos neked, kellemetlent mond. Márpedig ilyesmi beszélgetések nélkül nem lehet semmilyen kapcsolatot kivitelezni. Itt a GYK-n pedig egy kis lelkierő-pluszt, vagy (rossz esetben) face-to-face beszélgetést megspóroló "alternatív" megoldásokat keresnek.
2014. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!