Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak nyílegyenesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak nyílegyenesen az arcomba főleg idősebb nők az utcán?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és gyakran tapasztalom ezt.Már messziről kiszúrnak maguknak ilyen 30-40 éves nők és végig az arcomba bámulnak és közelebb húzódnak,mikor mellettem jönnek el.
2014. márc. 17. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
"Ezt is anya szülte a világra?":D
2014. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr. Brown ***** válasza:
Csak képzeled a dolgot hidd el.
2014. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos belédszeretnek első pillantásra :))
2014. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyet tapasztalsz, akkor te meg nézd meredten a mellüket, hamar leszoknak majd rólad. :D
2014. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De előfodulhat, hogy rosszabb esetben ismerkedni kezdenek veled, és végül muszáj leszel megdugni valamelyiket, sajnos ez is benne van a pakliban, de alapból szerintem működni fog. :))
2014. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!