Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva, hogy néhányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem durva, hogy néhányan rendszert csinálnak ebből?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy több helyen is olvastam már a neten az úgynevezett "pasilekoptató" szövegeket. A lényege ezeknek az, hogy normális módon ismerkedni, közeledni próbál egy fiú feléjük, a lány pedig minél taplóbb, bunkóbb módon küldi el a sunyiba. És persze utána élvezi a diadalát, hogy micsoda tettet hajtott végre.

Most nem azért, de miféle lelki szegény embereknek jelent ez szórakozást, ilyeneket olvasni és szórakozni rajtuk?



2014. márc. 17. 16:55
 1/8 Mr. Brown ***** válasza:
Soha nem hallottam ilyenről.
2014. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gonosz embereknek, gondolom.
2014. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam, de ez tényleg nagy szemétség.. :S elég sok f *sz ember van.
2014. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam ilyesmiről
2014. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El se tudod képzelni milyen vicces tud az lenni mikor közeledek egy csajhoz, megpróbál beégetni, és a végére már a 2 kiló smink is leég a pofájáról :D
2014. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt várják, hogy te még jobban elküldd őket a halál fszára, ez imponál nekik.
2014. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Shon93,

Hogyan reagálsz olyankor? :D

2014. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne!
2014. márc. 17. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!