Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha le csúszott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha le csúszott az óvszer?

Figyelt kérdés
Együtt voltam a párommal,és mikor elélvezett és kihúzta,akkor csúszott le az óvszer.Az aktus közben végig rajta volt.Lehetnek problémák?Mit tegyek?

2014. márc. 17. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy csúszott le, hogy már kihúzta, akkor nem sok esélye van annak, hogy beléd került a spermája, viszont ha miközben húzta ki, picit benned maradt az óvszer, vagy beléd folyt valamennyi, akkor lehet esélye a terhességnek. Én nem voltam ott, nem tudhatom, hogyan történt, nektek kell tudni. Ha van esély arra, hogy beléd folyt, akkor érdemes elmenni egy esemény utáni tablettáért, mert még mindig kevesebb gondot okoz, mint egy nem kívánt terhesség.
2014. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs gond szerintem.De biztos ami tuti alapon 2 hét múlva teszt!
2014. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Két hetet nem várok,25.én fog megjönni.
2014. márc. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!