Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti borotváljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti borotváljátok a péniszetek körül a fanszőrzetet? Ha igen akkor mióta csináljátok, hány éves korotok óta? És csupaszra- vagy fazonra borotváljátok (ha fazonra akkor milyenre)?

Figyelt kérdés
én még nem borotváltam, és szeretném tudni, hogy csinájátok- e?

#borotválás #péniszborotválás
2014. márc. 18. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
9 eves korom ota.. fazonra van h superman mintat de van h lefele nyil ami jol esik...
2014. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
30 éves vagyok és FÉRFI! Nem vagyok meleg, ezért nem borotválom sehogy.
2014. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csupaszra szoktam borotválni. Higiéniai és látványi szempontból sokkal jobb. Na meg a lányok sem szeretnek szőrös golyókat a szájukba venni. Nem szeretem odalent a szőrt. 13 éves korom óta borotválom. 20/F
2014. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és borotvahabot vagy gélt használtok?
2014. márc. 18. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Habot szoktam. #3-as voltam.
2014. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem borotválom.
2014. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb 10 éve teljesen csupasz 57 éves fiúcska :-)
2014. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, és már vinnem kell fodrászhoz. Megint megnőtt a haja.


Néha, amikor még kicsi, belövöm zselével is.


Általában copfba vagy kontyba szoktam fogatni, de mostanában kezdem zselézgetni.


De zuhanyoztatni samponnal sem ártana...

2014. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Én 25 éves vagyok és 16 éves korom óta borotválom, eleinte azért borotváltam mert kövér voltam és a szőr eltakarta ugye a nagy részét a farkamnak, meg persze mivel kövér voltam a zsír is eltakarta és így hogy borotváltam nagyobbnak tűnt. Később lefogytam ez olyan 25 éves koromban történt, mármint a fogyás és mivel minden zsír lement rólam így kiderült hogy a farkam nem is kicsi, csak amikor kövéren mértem akkor olyan 13 centis volt, mivel még nem voltam 18 így gondolom nem volt még kifejlődve mert 18 éves korig nő még vagy meddig. Szóval akkor mértem először, majd amikor végleg lefogytam és megmértem újra így 25 évesen akkor derült ki hogy megnőtt 24 centisre. :)


Később már megszokásból borotváltam, amikor nagy volt rajta a szőr akkor mindig beszorult az alsógatyámba és húzta a szőrt, nyáron meg kellemetlen volt az a nagy dzsumbuj. Ez volt a második ok amiért borotválni kezdtem, na meg mert ez a divat és hülyén is néz ki ha valakinek nagyon szőrös és nem foglalkozik vele. Kezdetben mindig csupaszra borotváltam, ma már nem borotválom csupaszra, inkább borostás fazonra csinálom. És én géllel szoktam csinálni, majd a borotválkozás után beszoktam kenni bőrápolóval. :)

2014. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!