Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak a szemét pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak a szemét pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Akik jól néznek ki,szinte bárkit megkaphatnak és ezt nagyképűen tudomásukra is hozzák a lányoknak,nyíltan megcsalják őket,hazudoznak,csak a szex miatt van a csajjal,persze nagyon könnyen ki tudja magát magyarázni sok helyzetből.Imádják őket,mert így mártírkodhatnak,panaszkodhatnak mindenkinek,sírhat a szájuk és nyomathatják a "minden pasi szemét" dumát.Az ilyen kell nekik,aki független tőlük,más nőkkel is folyamatosan kavar,akire sok mindenki vágyik és ezt ki is használja.Aki szívből szeretné őket,nem csak a szexre hajt,komolyabban tervez és nem a tipikus helyes szívtipró fiú típus,az nem kell nekik,mert megszűnne a versengés a többi csajjal azért az egy fiúért,nem dicsekedhetne vele a többieknek és nem is panaszkodhatna nap mint nap,hogy nem nem foglalkoznak vele és megcsalják.


Adalék információ:

Nem általánosítok,de a lányok 70-80%-a ilyen,főleg 30 alatt.


2014. márc. 21. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:

"nem a tipikus helyes szívtipró fiú típus"


Csúnya fiú siránkozása, ismét.

2014. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg!!! Nekem pl. nem számított milyen a külső... Legutóbb egy férfi az állítólagos intelligenciájával fogott meg... de két hónappal később kiderült, mekkora hazudozó, és még hátba is támadott engem, kibeszélte a dolgaimat más nőkkel. és azóta is engem zaklat, nem kicsit, durván.
2014. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen,csúnya vagyok és nem kellek senkinek.jól tudják,hogy rám nem irigykedne senki,sőt rágnák is a fülét,hogy minek van velem.nem csalnám meg soha,foglalkoznék vele és nem lenne miért panaszkodni.ez nem kell senkinek,inkább jöjjön a helyes fiú és a szemétség.
2014. márc. 21. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod hány, nem helyes srácot láttam már barátnővel mászkálni, akik szép lány kategóriába tartoztak? Igen, nem volt hű de jóképű, de mégis tök jó kisugárzása volt a gyereknek. Ezt ugyanúgy lányként is ellehetne mondani, hogy rengeteg olyan faszi van, aki a szolis, rommásminkelt, műkörmös, feltűnési viszketettségben szenvedő, nagydudás, agyilag 0 szintű cicababákra csorgatja a nyálát. Mind a két nemben vannak normálisak és hülyék, ezt fogadd el. Az, hogy milyen arányban, azzal is együtt kell élned.
2014. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem hiszem el, hogy ezt minden áldott nap el kell játszani...


Tudod, írnék le neked sok dolgot, de úgysem lenne semmi haszna. Igen, általánosítok, mert eddig az összes ilyen jellegű kérdésnél jóhiszeműen belementem a témába, és a végén mindig én lettem a szemét, mert azt mondtam, hogy lehet javítani az életen, csak másképp kell csinálni.

2014. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem, a lányoknak az a pasi kell, aki elégedett, laza és határozott, és leszarja a nyígásukat, meg aki a tinilányos hisztikor leoltja őket, a siránkozó fiúkat pedig nem kedvelik. És ez érthető is valahol. Szóval kapd össze magad, és csak lazán. Nem kell mindent mellre szívni. Ha egy lány leolt a külsőd, a bré méreted, a bármid miatt, teljesen mindegy mi miatt, mindig ez a megfelelő válasz:


[link]

2014. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,de már nem érdekel.Ugyanazt kapják visszafelé,amit adnak.Tehát ha leszarnak engem,akkor én sem fogok foglalkozni velük...
2014. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sniff-sniff csalódott kisfiú szagot érzek
2014. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!