Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam azt az embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam azt az embert, akiről külsőre-belsőre álmodtam, akit minden hibájával együtt is tökéletesnek látok, de nem vagyok neki elég. Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Fel lehet valahogy dolgozni és elfogadni, hogy hiába létezik ez az ember, nem kellek neki? Ezzel a tudattal lehet egyáltalán még valakim, akit tényleg tudok szeretni?
2014. márc. 23. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet. Ne add fel.

Hogy lépj rajta túl? Hmm... idővel. Tudom, h kommerz, de akkor is (idővel jön más, stb stb)

2014. márc. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Fel lehet valahogy dolgozni és elfogadni, hogy hiába létezik ez az ember, nem kellek neki?" - Nyilván fel lehet fogni, és megérteni, hogy az ő szintje sajnos nem te vagy. Kell még egy kis önbizalomra gyúrnod, és rájössz, hogy nem csak egy ilyen létezik, és nem kell egyből hasra esni előtte.
2014. márc. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, mennyi mindenkire hittem már azt, hogy ő a tökéletes, akiről álmodtam... Hidd el, hogy akinek nem kellesz, az eleve nem lehet tökéletes. Az majd valaki másnak lesz az. Nem a külsejétől, belsejétől lesz tökéletes valaki, hanem attól, hogy tökéletesen tudjátok egymást szeretni.
2014. márc. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan ismerős ez a történet, hány éves vagy?

Különben fel lehet dolgozni, az idő segít. (olyan pár hónap..:) ) aztán jön egy másik "tökéletes".

2014. márc. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fel lehet, de tényleg idő kérdése. Hasonló cipőben járok, mint te, csak nálam 2 hónap "járás" után mondta azt, hogy nem nem vagyok mégsem jó neki.

Hidd el, hogy lesz majd egy olyan ember az életedben, akivel kölcsönösen fogjátok egymást tökéletesnek látni.

Igen, biztos, hogy lesz még valakid ezzel a tudattal is, mert idővel elfelejted ezt az embert. 32N

2014. márc. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze hogy fel lehet dolgozni :) én olyan helyzetben vagyok ahol megismertem egy fiút kb 3 hónapja..minden nap beszélünk stb :) nagyon jól elvagyunk kb "tesónak" nevezzük egymást..és kiderült hogy tetszünk egymásnak meg minden de ő nem tartja hozzám elég jónak magát :$ de a tesó kapcsolat megmarad :) és ki tudja mit hoz a jövő ? ! :)
2014. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!