Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben, először nem kedveltétek a srácot majd belezúgtatok?

Figyelt kérdés

Igazság szerint csak jó lenne kiadni magamból és meghallgatni mások véleményét, viszont a saját környezetemben inkább erről nem beszélek senkinek :D és amúgyis kb úgy érzem magam mint egy tini..


Van egy srác. Elég érdekesen ismerkedtünk meg, mert számomra a halottak alapján egyáltalán nem volt szimpatikus, sőt nagyon is utálom az ilyen srácokat, mert minden lánnyal kikezdene ha tudna. Szóval először az ilyen ügyeiről hallottam és elkönyveltem hogy egy nagy köcsög.Valahogy lehetetlen volt nem észre venni a véleményem, szóval ő is levágta rögtön, de azért próbált beszélgetni velem, nem kikezdeni, amit értékeltem is. Ezután egy ideig nem találkoztunk, de közben egy lett a haveri társaságunk, így néha találkozunk, és minden találkozás után szimpatikusabb lett, kivéve mikor nem.A közös haverunk még poénkodott is hogy én lehetnék az aki megváltoztatja, mert hogy tud "jófiú" is lenni. Számtalanszor elmondta már hogy milyen jó csaj vagyok meg stb. de konkrétan nem mozdult rám, mint a többi csajra akikkel pár estét kavar. Ez pl. jelentheti azt hogy bejövök neki, de tudja hogy belőlem úgysem lesz egy éjszakás vagy nem érdeklem? Amúgy jól leplezem és valószínűleg mindenki úgy gondolja hogy még mindig utálom :D pedig nem, egyre jobban kedvelem meg sokat gondolok rá.


Másnál is volt már hasonló? Lehet ebből valami vagy inkább felejtsem el mert hülyeség az egész?


2014. márc. 24. 09:51
 1/7 A kérdező kommentje:
*hallottak
2014. márc. 24. 09:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el. Adj egy esélyt magadnak /és neki is/. Lassan, fokozatosan próbálj tovább "oldódni" mellette. Lehet, hogy ő ugyan így van a kapcsolatotokkal, mint te.
2014. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(Én tini vagyok, de nekem is van ehhez történetem.) A mostani barátomat egy buliba ismertem meg, először nem volt szimpatikus, sőt eléggé utáltam, ő is ilyen nő csábászféle VOLT, meg volt sok más idegesítő szokása. Aztán a buli után egy barátnőm miatt beszélnem kellett vele, aztán egyre többet beszéltünk, találkoztunk is, aztán összejöttünk, beleszerettem és 7hónapja együtt vagyunk. Szóval lehet belőle valami személyes véleményem szerint, ha bejössz neki. Remélem tudtam segíteni.
2014. márc. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,volt!!
2014. márc. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt. Adtam neki esélyt, és nem sült ki belőle jó végül.

Megtetszettem neki, és néztem, hogy ki ez a nyomi? Beszelgettunk egyre tobbet, erre folyamat azt akarta, hogy menjek at, hát, kiakadtam, amit nem titkoltam. Onnantol normalia volt, es nagyon jol ereztem vele magam. Vegul elszurtam/elszurtuk, vagy ilyesmi, nem lett belole semmi, de konkretan en nem banom. Mindenki megerdemel egy eselyt, es en szerintem egy srac addig nocsabasz, amig nem talal olyat, aki miatt feladja ezt az "eletmodot". Sajnos, sosem tudhatod, hogy mit akar, ovatosnak kell lenni, de egy próbát es egy eselyt meger. :)) Minden sracnak vannak erzesei, csak nem mindenki szamara adja ki magat! ;)

Hajrá!!!

L18

2014. márc. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) mi egy ideig most nem találkozunk.addig hagyom hogy minden leülepedjen bennem és ha lép valamit nem leszek vele elutasító. én magamtól csak úgy nem mernék közeledni mert elég félénk vagyok és félek a csalódástól is de nem akarom csak a félelmeim miatt annyiban hagyni ezt a valamit hogy utána bánkódjak hogy mi lett volna ha. azt tudom hogy csalódott már, mert egyszer valahogy előjött hogy nekem mennyire nem szimpi ez a viselkedése, és meg is jegyezte hogy ő sem volt mindig ilyen, meg neki is van lelke és tud változni ha itt lesz az ideje :D
2014. márc. 26. 07:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok kapcsolatom úgy alakult hogy nem tetszett a srác előtte, de a személyiségébe beleszerettem és utána elképeztő helyesnek is találtam. Bár ez kicsit más mint amit te írsz. De ez is egy létező story
2015. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!