Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem? Vagy?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki az első barátom lenne.Eddig még nem voltam sehogyan sem fiúval,nem akartam elhamarkodni semmit.Nos ,a természetem kissé gyerekes,néha hisztizek,néha odabújós vagyok.Nem sokan tudják ezt kezelni.És ő közöttük van. Mintha a gondolataimban olvasna.Azt állítja,szeret...Bár 6,5 év a korkülönbség.Jó,ezzel eddig semmi baj,de rájöttem,hogy ezelőtt egy-két évvel egy nálam 1 évvel fiatalabb barátnője volt.Tehát ,ha az a lány most 17 éves,akkor 15-16 volt akkoriban... Kicsit félek,hogy túl tökéletes ez az egész.Lehet,csak játszik velem,vagy nem is tudom... Szerintetek...
2014. márc. 24. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy szeret. Ismerd meg jobban, aztán meglátod, hogy mi a valóság.
2014. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mit keres ez itt a Tudományoknál? :P

Nem ismerjük a srácot, neked kell tudnod, hogy megér-e egy próbát. Az, hogy egy 23 éves srác egy 15 évessel kezd, kicsit fura, de nem egetrengetően szörnyűség.. Édesanyám 17 évesen ismerkedett meg a 27 éves apámmal, és most 50 és 60 évesen is boldogok együtt.

2014. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki tudja. Elég sok a korkülönbség. A hisztidet nem tudja kezelni, kénytelen leszel te magad kezelni, mert előbb-utóbb arra ráunnak a fiúk :)
2014. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!