Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny lennél saját magadra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennél saját magadra?

Figyelt kérdés
Ha kettő lenne belőled (tegyük fel a klónod, vagy egy párhuzamos világból való, akit ugyanazon ingerek, élmények értek...stb), tehát ugyan az, mint te kivűl-belül, féltékeny lennél magadra, ha arra érnél haza, hogy a pároddal szeretkezik? Amellett, hogy mindketten meglepődtök, mit tennél?
2014. márc. 24. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy lehet ilyet kitalálni... Egyáltalán nincs párom.
2014. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem a kérdés véleményezése a célom, hanem egy kis önismereti közvélemény kutatás. Kis fantáziával bele tudod magad élni a helyzetbe, még ha nincs is párod.
2014. márc. 24. 11:44
 3/6 199303 ***** válasza:
furcsa egy kérdés. nehéz elképzelni de szerintem nem. végülis ő is én lennék :-D vagy hát nem tudom
2014. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Furcsa egy kérdés,de igen,féltékeny lennék.
2014. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg igen. A sajat identitasomat egy testhez, a sajatomhoz tudom csak kotni, ezert hiaba lenne teljesen ugyanolyan a klonom, megsem tudnek ra ugy gondolni, hogy o en vagyok, mert ket kulon testrol beszelunk.


Ilyenforman pedig semmi keresnivaloja nincs az intim eletunkben a partneremmel.

2014. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy velem vagy a klonommal kefel. Igy is ugy is emberfeletti orgazmust okoznek.


Viszont azt komolyan eljatszanam, hogy a nomet megduplazni vagy megtriplazni. Es ugy elni veluk egyutt egy kicsit. Nem csak sexelni, hanem valoban ugy is elni.

2014. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!