Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy egy fiú szimpla közvetlenségből jó fej velem, vagy mert barátságnál többet akar?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Testbeszéd, érintések stb.
2014. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
puszild meg sokszor :D
2014. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért nem jó, ahogy most van? Nem értem mért kell többet belelátni bármibe is, és túl agyalni a dolgokat. Esetleg te többet akarsz, de mi van ha a másik meg nem, csak jó társaságnak tart és szívesen lóg veled. Szerintem, ha így jó, hagyd és élvezd, aztán lehet alakul, de az is, hogy nem. Ha túl bele éled magad az sem jó. Gondolkozz el ezen megéri-e, vagy csak szimplán jó így is?
2014. márc. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 masatmatesc válasza:

hidd el, hogy egyszer észre veszed.

ha mindig elkisér vagy úgy beszél

2014. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én sem értem ezeket a dolgokat.

nem jövök rá.

:-S

2014. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!