Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fogok maradni egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok maradni egész életemben? 16L

Figyelt kérdés

Még soha nem volt senkim, mégcsak nem is csókolóztam soha. Nem akarom megint megkapni azt hogy még korai emiatt aggódnom mert szerintem már bőven itt lenne az ideje. Még a nálam sokkal rondább lányok is 'elkeltek'! Szerintem külsőleg rendben vagyok. Nem tartom magamat csúnyának. Nem vagyok rib @nc. Nem iszom, nem cigizem nem menőzök facebook-on kamu Louis Vuitton cuccokkal. Csak egy egyszerű lány vagyok. Nem ártok senkinek, nem keresem a bajt. Mások szerint spontán vagyok és vicces. Jókat lehet velem beszélgetni.

Mi a baj velem? Mit tettem amiért senkinek nem kellek? Tetszik valaki de valószínűleg ő is csak barátként tekint rám.

Örök egyedüllétre vagyok ítélve? Van/volt még valaki ilyen helyzetbe? Ebbe bele kell törődni?

Olyan jó lenne ezt megbeszélni.

16L



2014. márc. 29. 19:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen már valóban megetted a kenyered javát, talán jobb is, ha zárdába vonulsz, istenem...
2014. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ismerkedni, barátokkal eljárni, és légy nyitott.
2014. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha nem sírnál itt 16 évesen. Inkább szedd össze magad.
2014. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Gyere, írj és megbeszéljük.
2014. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:

Bármit hozhat az élet, soha ne törődj bele a sorsodba!

Harcolj, küzdelem nélkül ne add fel!

2014. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mi a baj?????? HOGY MI A BAJ?? Nem tettél? hátt az biztos...


alkoholt már pedig inni KELL itt van a kutya elásva...

de csak mértékkel... a mérték a vödör legyen

2014. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Hűűha! Neked véged van! az életednek értelmes sincs már!

16 éves vagy! már nagyon öreg vagy. Semmi értelme semminek.

2014. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Látom néhányan nem értitek. Aki nem volt ilyen helyzetben az inkább ne is írjon. Nekem mégcsak nem is udvaroltak SOHA. Senkit nem érdeklek. Egy évvel ezelőtt úgy voltam vele hogy jövő ilyenkorra biztos lesz valami. Na és? SEMMI. Ezt játsszam el életem végéig. Egyszerűen SEMMI NRM TÖRTÉNIK. Semmi!!
2014. márc. 29. 19:45
 9/50 anonim ***** válasza:
82%

Mikor én 16 éves voltam (kb. 8 éve) akkor a legjobb barátnőim velem együtt még mindig nem keltek el.


Mi 18 felett találtunk párt magunknak, sőt én speciel 19 évesen csókolóztam először. Ilyen mentalitással viszont garantálom, hogy Te nem fogod megélni az első csókod :P

2014. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom az,hogy kicsit rámenősnek kell lenni! Utána pedig várni, hogy a fiú lépjen és így azt higyje ő kezdeményezett. Nagyon szép gondolat az,hogy a fiú kezd udvarolni, de sajnos a sok fiú nem teszi.

Sokan félnek a visszautasítástól, vagy más miatt. 2 fiúval jártam eddig, mind a kétszer nekem kellett kezdeményezni.

Pedig azt mondják szép lány vagyok és kedves.

L19


L19

2014. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!