Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fogok maradni egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok maradni egész életemben? 16L

Figyelt kérdés

Még soha nem volt senkim, mégcsak nem is csókolóztam soha. Nem akarom megint megkapni azt hogy még korai emiatt aggódnom mert szerintem már bőven itt lenne az ideje. Még a nálam sokkal rondább lányok is 'elkeltek'! Szerintem külsőleg rendben vagyok. Nem tartom magamat csúnyának. Nem vagyok rib @nc. Nem iszom, nem cigizem nem menőzök facebook-on kamu Louis Vuitton cuccokkal. Csak egy egyszerű lány vagyok. Nem ártok senkinek, nem keresem a bajt. Mások szerint spontán vagyok és vicces. Jókat lehet velem beszélgetni.

Mi a baj velem? Mit tettem amiért senkinek nem kellek? Tetszik valaki de valószínűleg ő is csak barátként tekint rám.

Örök egyedüllétre vagyok ítélve? Van/volt még valaki ilyen helyzetbe? Ebbe bele kell törődni?

Olyan jó lenne ezt megbeszélni.

16L



2014. márc. 29. 19:40
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor változtass, könyörgöm!!!

Tudom, egyszerűbb magadat sajnálni. De ha nem változtatsz, akkor bizony így maradsz.

2014. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
20:06 Igazad van! De nem tudom szeretni magam. Ha épp elkezdeném elfogadni magam akkor valaki mindig újra rámutat a hibáimra.
2014. márc. 29. 20:12
 33/50 A kérdező kommentje:
Ezek nem olyan dolgok amiken lehet változtatni. Maximum úgy hogy látszik hogy erőltetetem. Azt beismerem hogy szeretet hiányom van.
2014. márc. 29. 20:14
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem lehet, csak akarni kell. Hibái mindenkinek vannak. Változtatni pedig csak te tudsz ezen.
2014. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Hogy változtassak azon hogy gyerekes, ragaszkodó, túl érzelmes, túlságosan sokat agyaló, hülye, hiszékeny és még ronda is vagyok?
2014. márc. 29. 20:17
 36/50 anonim ***** válasza:

Az előbb még ezt írtad: "Nem tartom magamat csúnyának"...

Most döntsd már el...


Úgy, hogy tudatosan nem agyalsz hülyeségeken és nem foglalkozol olyan dolgokkal amik zavarnak. Ha zavarnak a kamu Louis Vuitton cuccokkal pózoló egyedek, hát töröld magad facéról.

Szerintem neked is az lehet a bajod, mint a korosztályod nagy részének, akik már az online világban nőttek fel, hogy naphosszat non-stop nézik a másik menőnek beállított életét és azon kattognak, hogy nekik miért nincs ilyenük, nekik miért nem ilyen csillivilli az életük stb stb.

Függeszt fel a fiókod, vagy szabj ki magadnak bizonyos időkörlátot, hogy mikor mész fel és ennyi. JA, hogy azt nem lehet mert mit szólnak a többiek? Értem...


Ismerd ki magad, ha felismered a hibáidat, akkor utána tudsz is rajtuk változtatni. Ha tudod, hogy mi az ami nem jó, akkor tudsz rá figyelni, hogy így ne viselkedj, ilyen ne legyél stb stb. A lényeg a tudatosság. Tudatosan kell pozitívnak lenned, észrevenni minden kis apróságot aminek örülni tudsz. Másokkal tegyél jót, másokra figyelj, az ad egy plussz löketet.


Ami így az írásod alapján a legnagyobb bajod, hogy túl sok fölös energiád van amit nem használsz ki. Azért nincs önbizalmad, mert nem tettél le semmit az asztalra. Tanulj, nagyon sokat, találj valamit ami érdekel, műveld azt. Tanulj nyelveket, kösd le a szabadidőd azzal, hogy művelődsz, olvasol, tanulsz. Találj vmi értelmes hobbit. Ha úgy érzed, hogy amit csinálsz az hasznos, és elértél oylat amire nem is gondoltál volna, az önbizalmat ad, és az meglátszik. És akkor nem gondolod magad értéktelennek. Az önbizalmon nagyon sok minden múlik.


A külső pedig már olyan dolog, amin nagyon könnyen lehet változtatni. Sportolj. Levezeti a feszültséget, önbizalmat ad szintén, és még jól is nézel majd ki. Légy ápolt, csinos, öltözz nőiesen, olyan ruhákban járj, amikben jól érzeed magad. Ápold a bőröd, minden bőrproblémán lehet segíteni ha utánanézel. Fogaidat is ápolt, fogzsabályzás ebben a korban még töredéke a felnőttfogszabályozásnak. Vágass előnyös frizurát. Légy igényes, ne legyen zsíros a hajad, ne légy igénytelen. Egy kis sminkkel pedig sokat lehet dobni az arcon.


Egyszerűen minden rajtrad múlik. Csak akarnod kell.

2014. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Általában nem tartom magam csúnyának azokhoz képest akiknek összejött de azért sokszor mégis. A facebook nem mérvadó. Nem vágyom más csilivili cuccaira. El vagy tévedve. Van hobbim. Gitározok, olvasok, sportok, főzőcskézek stb. Nyelvből ötös vagyok. Sportolni sportolok. Heti 5 tesi óra, minden nap másfél óra séta. Ezen kívül edzem, biciklizek, futok stb de még mindig ugyanúgy nézek ki sajnos. Tudom hogy leírva nem számítok kövérnek de én annak látom magam és bűntudatom van ha sokat eszem. 170/58
2014. márc. 29. 20:37
 38/50 anonim ***** válasza:

Önbizalom. Ez kell ide. Az vonz minket, az ellenkező nem tagjait. Meg az sem árt, ha van...stílusod. Ezt máshogy nem igazán tudom kifejezni, de próbálj meg egyéniség lenni. Nem feltétlenül kell a középpontban lenni, csak ne legyél "tucat". Hogy nem csókolóztál még? Who cares? Nem mérvadó, szerintem.

F/15

2014. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Bocs, de a jegyek nem árulnak el semmit. A kézzelfogható dolgok számítanak, a tényleges tudás. Ha ennyi mindent csinálsz, akkor miért vagy enynire üres?
2014. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

Épp azaz hogy nem tucat vagyok hanem különc. Van stílusom de az nem boldogít.


Azértmondtam a nyelv jegyemet mert azt mondta valamelyik válaszoló hogy tamuljak nyelvet. Ez megvan. Ez megy legjobban. Azért vagyok üres mert ez az ami hiányzik és mert nem vagyok elég jó. Hogy legyen önbizalmam ha egyszer nincs mire?

2014. márc. 29. 21:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!