Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fogok maradni egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok maradni egész életemben? 16L

Figyelt kérdés

Még soha nem volt senkim, mégcsak nem is csókolóztam soha. Nem akarom megint megkapni azt hogy még korai emiatt aggódnom mert szerintem már bőven itt lenne az ideje. Még a nálam sokkal rondább lányok is 'elkeltek'! Szerintem külsőleg rendben vagyok. Nem tartom magamat csúnyának. Nem vagyok rib @nc. Nem iszom, nem cigizem nem menőzök facebook-on kamu Louis Vuitton cuccokkal. Csak egy egyszerű lány vagyok. Nem ártok senkinek, nem keresem a bajt. Mások szerint spontán vagyok és vicces. Jókat lehet velem beszélgetni.

Mi a baj velem? Mit tettem amiért senkinek nem kellek? Tetszik valaki de valószínűleg ő is csak barátként tekint rám.

Örök egyedüllétre vagyok ítélve? Van/volt még valaki ilyen helyzetbe? Ebbe bele kell törődni?

Olyan jó lenne ezt megbeszélni.

16L



2014. márc. 29. 19:40
1 2 3 4 5
 41/50 homo ludensz ***** válasza:
Írj verseket és küld el nekem s majd elolvasom. Lehet hogy eleinte döcögősre fog sikerülni de ha tényleg ennyire érzékeny és magányos vagy akkor előbb utóbb ez lesz a te utad.
2014. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám... :)16/L
2014. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Az önbizalom azért önbizalom, mert belülről fakad. Ezt a problémát csak te tudod megoldani. Ha másoktól kapsz jo visszajelzéseket, elég egyetlenegy rossz és az egész összedől, mint egy kártyavár. A stílus meg szexi :P kivéve a rockerek. De ez személyes vélemény. 38-as voltam. Asszem.
2014. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

Szeretem a rockot, de nem öltözködöm úgy! :)

Ezaz. Mindegy ha kapok 100 bókot, ha valakinek valami nem tetszik velem. kapcsolatban akkor azt mondom hogy 'nem érdekel!' de azután egész nap ezen kattog az agyam. Eddig próbáltam elhitetni magammal hogy nem érdekel de rájöttem hogy akaratlanul is mégis. Én már nem tudom mi van velem. Egyszer igenis tetszem magamnak, úgy vagyok vele hogy minden oké teljesen rendben vagyok máskor pedig pont ellentétesen. Az biztos hogy fontos szerepet játszik az önbizalmamban hogy le akarok fogyni!

2014. márc. 30. 09:03
 45/50 anonim ***** válasza:

Azért örülök hogy amikor én voltam 16, még nem foglalkoztunk ilyesmivel. A legnagyobb menőzésnek a cigi számított, nem volt mobilom, és sokat voltam a könyvtárban. Azóta eléggé félrementek a dolgok, mi még igencsak a sulira koncentráltunk.

36 F

2014. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Igen, mi is, pedig még csak huszonéves vagyok. Szerintem még mindig nem foglalkozol eleget a tanulmányaiddal, ha enyni időd van ilyen ostobaságokon kattogni. EGyébként emg fogyj le. Dagadtan elhiszem, hogy nem szereted magad.
2014. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Nem vagyok dagadt. Normális súlyom van 58kg vagyok 170 centihez. Csak nem tetszem magamnak és igen azon vagyok le fogok fogyni.

Utolsó előtti. ÖTÖS vagyok angolból például. Szerinted hogy nem koncentrálok a tanulmányaimra? Tanulok. Amúgy meg nem ez volt a kérdés. El tudom dönteni hogy mire akarok koncentrálni. Az a te időd volt. Engem nem érdekel hogy téged x évesen mi foglalkoztatott. Az te voltál nem én.

Utolsó. Örülök hogy téged sem ez foglalkoztatott biztos vagyok benne ha te is ennyire a tanulásra koncentráltál akkor full ötös voltál mindenből, ugye?


Fogjátok föl hogy tanulok. Ha nem tudtok a kérdésre hasznosan válaszolni akkor inkább sehogy se tegyétek. Köszönöm.

2014. márc. 30. 10:23
 48/50 anonim ***** válasza:

Igen, ötös voltam, jó egyetemre is jártam, a diplomám is értékes. De mint mondtam, nem a jegy a lényeg, hanem a tudás. 5-öst szerezni baromi könnyű, de attól még, hogy ötösöd van, nem beszéled a nyelvet felsőfokon, valószínüleg. Az még jó sok plussz munka, az ötösön felül.


De értsd meg, ha valaki tényleg hasznosan tölti az idejét, akkor nem jut eszébe rinyáláson gondolkodni. 16 éves vagy, neked ebben a korban egy dolgod van: tanulni.

Ha tényleg beletennél mindent amit csak tudsz, a maximumot hoznád ki magadból, hidd el, nem lennének önbizalomproblémáid. Egyrészt, mert tudnád, hogy a tudás hatalom, érték. Másrészt energiád sem maradna hisztizni.


Szóval, én nem akarom ezt elhinni, hogy mindent kihozol magamdból, maximálisan és így érzed magad. Sportolsz, tanulsz, hobbizol elmondásod alapján.

Akkor mikor is van időd sajnáltatni magad? Ha komolyan csinálnád ezeket, akkor eszedbe se jutna, hogy hiányozzon valaki neked, és másik életét vizslasd.

Ennyi idősen még nem a pasizás a legfontosabb. Bőven ráérsz még ezzel.

2014. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
NEM VAGY KÖVÉR! Capisi? Bőven nem, szeritnem. Mert a nagyon sovány csajok visszataszítóak. Az ideális, hogy ennyi kiló vagy. De ha kuldesz képet, akkor könnyebben meg tudom ezt cáfolni ;) 38-as( még mindig asszem)
2014. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kislány és nem ismertek. Csak azt adom vissza a viselkedésemmel amit ti adtatok. Nem a kérdésre válaszoltatok és épp hogy TI oktattatok ki hogy a tanulásra kéne koncentrálnom. Elmondtam hogy azt teszem, erre rám támadtok hogy nem eléggé. Nem a tanulással figyeljetek légyszives hanem a kérdésre. Ha már leírtátok a véleményeteket akkor köszönöm. Majd figyelembe veszem és és elfogadom amíg normális hangnemben tudtok normális választ írni. Csak azt adom amit kapok. Ha már nem érdekel továbbá a kérdés vagy válaszoltál akkor görgess tovább és örülj neki hogy téged ez soha nem érintett. Nem irónizálok tényleg köszönöm az építő jellegű válaszokat. Ennyi.
2014. márc. 30. 13:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!