Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy biszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

A fiúk mindig is érdekeltek, soha nem jártam lánnyal.

Viszont csókolóztam már lánnyal és nem volt rossz. Gyakran azon kapom magam, hogy méregetem őket. De van, hogy a lány barátaimat mikor megölelem, akkor néha olyan, mintha pasinak érezném magam. Nagyon ijesztő.

Viszont soha nem tudnék lánnyal szexelni, az távol áll tőlem.

Sőt, gyakran hülyéskedünk azzal (ha egyáltalán ez hülyéskedés), hogy "megcsókoljuk" egymást, persze nem, mert a végén nevetünk egyet.

Egyik ismerősöm szerint viszont minden lányban van ilyen hajlam.

Vélemények? Tapasztalatok ilyesmiről?



2014. márc. 30. 09:09
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:
75%
Szerintem nem vagy biszex... És tényleg sok lányban van ilyen hajlam... :) en cukinak tartom :3
2014. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőben ott a kíváncsiság, egyenlőre még nem beszélhetünk biszexualitásról
2014. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak kicsit kíváncsi vagy. Én is így kezdtem csak én képes voltam lánnyal is ágyba bújni és azóta volt dolgom srácokkal és lányokkal is.
2014. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert nem tudom hogy adtam volna be anyáméknak a dolgot... :D
2014. márc. 30. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kipróbáltad -ahogy mások is említették- a kíváncsiság része. Azt mondod, hogy nem volt rossz, azaz nem tetszett kifejezetten, de rájöttél, ebben valóban nincs semmi rossz.


Maga a gondolat, hogy más lányokkal szeretkezzek, mint nő, megfordul más lányok fejében is. Nem mindenkiében, de sok heteró lánynál gyakori az a fantázia, hogy milyen lehet másik lánnyal, hogy ő biztos jobban tudja, hogy mitől lesz nekem jó, mert ismeri a női testet. Ettől még nem lesz senki leszbikus. A fantázia tudat alattiból jön. Tehát nem azonos az akarattal. Gondolj csak az álmainkra. Én már repültem, mint egy madár álmomban, megállítottam fél kézzel egy száguldó vonatot. Ez mind a tudat alattimból jött. Valóságban nem fogom ezeket megtenni.


Ugyan írtad, hogy nem tennéd meg, de ha már elgondolkodtál rajta, hogy megtennéd, akkor lehet, hogy már több, mit fantázia. Lehet, hogy szándék is van mögötte, tudatosság. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, tedd fel magadnak a kérdést: van olyan nő, akit szexuálisan vonzónak találsz? (nem feltétlen a környezeteden)


A szexuális orientáció azt jelenti, hogy kihez vonzódsz. Az, hogy kihez vonzódik egy ember, nem mindig egyértelmű.


Kinsey-nek van egy erősen meghatározott elképzelése erről:

[link]

Robyn Ochs biszex aktivista szerint: "A biszex ember elismeri magában a lehetőségét annak, hogy romantikusan vagy szexuálisan vonzódjon különböző nemű emberekhez, de nem feltétlenül azonos időben, nem feltétlenül azonos módon, és nem feltétlenül azonos mértékben."

Ochs már szinte végtelenített finomságú skálán mozog és nem csak 8 kategória létezik neki, és behoz más tényezőket is.

2014. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!