Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány 15-17 éves koráig tök aranyos, cuki, vagy sok esetben egyenesen vonzó, szexi, de 17-18 éves korára elcsúnyul?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 21:44
 1/8 anonim válasza:

Hormonok...

Majd kivirulnak :) ilyenkor szoktak fenéktájon kikerekedni, magukra szedni kilókat, de ez csak átmeneti az esetek többségében :)

2014. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert ellustulnak. Fogamzásgátlót kezdenek szedni, elhíznak tőle és túlságosan kinyalják a feneküket a fiúk. Elkényelmesednek. Egy 15 évesben sokkal több még az életigenlés, életenergia, mert nem ég ki érzelmileg, még kellően naív és boldogan áll az élethez, sokkal többet sportol, remélhetőleg nem cigizik annyit, nem iszik stb.!
2014. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 viktorvarga ***** válasza:
0%
én ezt úgy figyeltem meg h 17-18 még jók ,de 20 után évről évre épülnek le.
2014. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyen lányokat. Ők agyon festették a hajukat, előnytelen sminket találtak ki maguknak, ilyesmik.


L19

2014. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, kérdező. Aztán meg csodálkoznak, hogy miért van manapság annyi pedofil, aki 12-14 éves kislányokra bukik. Hát ezért...
2014. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert pedofil vagy, és a felső határ nálad a 17 év... Amúgy meg anyádat! Általánosítasz itt össze-vissza, minden korosztályban vannak ribik.
2014. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves hatos, felvilágosítalak, hogy egy pedo nem a formás fenekű, szexi, nőies 16-17 éveseket skubizná, hanem az elől deszka-hátul léc 10-12 éveseket. De te biztos jobban tudod. :D

Nem a ribikre céloztam, bár tény, hogy az is kiábrándító, amikor egy eredetileg cuki kiscsajból a lakótelep ribije lesz, akin csak az úthenger nem ment még át.

A kérdés egy ismerősöm kapcsán fogalmazódott meg bennem. Nem barátom, csak ismerősöm. Régebben sokat dumáltunk róla, még 15-16 éves korában, hogy már akkor milyen fullos csaj volt, már akkor formás mellei voltak, formás feneke, és elképesztően szép arca.

Most 17 éves, és mondjuk fenékre és mellre most sem rossz, de arcra egész egyszerűen megcsúnyult.

Meg nem ő az egyetlen, aki eredetileg jó csaj volt, de huszonéves korukra koravén és idomtalan lett.

Viszont fordítva is van rá példa, hogy valaki 15-6 éves koráig az a bottal sem piszkálnám meg, vagy éppenséggel semmi npies nem volt benne, huszonévesen meg a nyomában koslat az összes pasi.

2014. márc. 30. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol élsz, hogy nálad 1-2 év ennyit számít:D Szerintem manapság egy 15 éves idősebbnek néz ki, mint egy 20. Egy kiló smink, kráteres fej, igénytelenül felkent szemtus stb. Nem nagyon ismerik még a stílusukat.
2014. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!