Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ezekkel a lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezekkel a lányokkal?

Figyelt kérdés
Van két lány ismerősöm: Az 1. folyton nevet mikor mondok valamit (de nem mintha kinevetne mert hülyeséget mondok) és folyton szivat de nem gondolja komolyan csak jófejen és fiúk közül csak nekem köszön ha ez jelent valamit. a 2. lány ha suliban látom sosem mosolyog sose viszont ha köszönök neki vagy ő nekem akkor mindig fülig ér a szája és most jön a lényeg voltunk osztállyal színházban jöttünk haza és a buszon az 1. lánnyal beszélgetett meg nevetett aztán abbahagyták a nevetést és elkezdtek engem nézni és nem tudták hogy észrevedtem és amikor odanéztem elnéztek aztán nyíltan néztek vagyis amikor odanéztem nem néztek el megkérdeztem mit néznek azt mondták semmit. A KÉRDÉS! :Szerintetek külön-külön most szerelmesek belém vagy csak kedvelnek vagy most mivan? pls normális válaszokat bocs a hosszú irományomért de így jött ki a sztori

2014. márc. 30. 21:55
 1/6 legly ***** válasza:

Mind a kettő variáció lehet, erre neked kell ráérezned, rájönnöd, hogy mit akarhatnak.


Üdvözlettel

Legly

2014. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerdezed meg toluk, hogy : "Melyikotok szerelmes belem?". Nagy hibat kovetsz el ha nem hasznalod ki ezt a helyzetet.
2014. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de valamit félrenéztetek ezt a két lányt régóta ismerem de nem tudok rajtuk eligazodni és a helyzet kihasználás kilőve mert van barátnőm csak tanácstalan vagyok hogy most mivan vagy mit csináljak
2014. márc. 31. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az alkoholista is válaszol a kérdésre, mely szerint mit készt: sört? bort? vagy pálinkát?


Ebben a sorrendben... :-)


A nőkkel is ez van, azoknak is mindig az kell, amit éppen nem kaphatnak meg, hát dugd meg őket is... :-)


(Bárcsak nekem lennének ekkora hatalmas problémáim! :-))

2014. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
XD Mit gondolsz öcsém hány éves vagyok? adok egy tippett 16és 14 között van
2014. ápr. 2. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik minden az életkortól függ, nos tényleg azalapján skatyulyázzák be az embereket egy-egy csoportba, én nem ezt teszem... :-)


Hááát Te lehetnél az én öcsém ennyi évesen... :-) ...amit mondtam azt megmondtam... ...ha most még nem is látod a lényegét, hidd el majd látni fogod! :-)

2014. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!