Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz ha magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha magyar tanáromra verem ki? Fiatal tanár és nagyon jó néz ki. Gusztustalanság ez?

Figyelt kérdés

Nagyon jól néz ki, lázba hoz és nagyon jól esik ha kiverhetem úgymond rá.

Ez nem beteges???


2014. márc. 30. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2014. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 legly ***** válasza:
100%

Legalább nem pasira vered...


Üdvözlettel

Legly

2014. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak akkor ha gáz ha fiú a magyar tanárod.
2014. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a föci tanárnőért voltam oda. Magasabb volt az átlagnál, hosszú egyenes szőke haj, világos bőr, zöldes szem. Nem volt vékony, volt rajta mit fogni, de pont ideális volt a testalkata. Jellemre visszafogott, de oda vágott, ha kellett. Szép emlékek! :D
2014. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha tanárnődre vernéd az nem lenne furi, de így, hogy tanárra... mocskos kis cunci!
2014. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pinkpancser ***** válasza:
Reméljük, hogy nő... egyébként nem baj az ha kivered rá, csak ne találd el :)
2014. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanárnéni? Az enyém is fiatalka volt áltsuliban. És még törit is tanított. És én is rendszeresen... XD
2014. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PoundCake ***** válasza:
Első szaksuliban a föcitanárnőre rángattam Én is rendszeresen :'D Most gimiben meg a kémiára,nem gáz,nem sértesz meg vele senkit végülis :DDD
2014. márc. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!