Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből miért lehet arra követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből miért lehet arra következtetni, hogy járunk? Lehet ő többet érez, mint barátság?

Figyelt kérdés

Egy fiú osztálytársammal az elmúlt években jóban lettünk. Szinte egész nap egymás 'nyakán lógunk'. Sok dolgot megbeszélünk egymással, nevetgélünk. Nem sok olyan téma van, ami tabu nálunk (a szex sem tabu téma).


Viszont az elmúlt időben nagyon szeret idegesíteni, piszkálni és jókat nevet ezen. Már nem egyszer megkértem, hogy hagyja abba, de nem segített. Egy időben a fenekemet csapkodta, de leállítottam, most a combomra szokott csapni, amiért ideges vagyok és nem fogja fel, hogy ne.


Mi a helyzet ilyenkor?

19l



2014. márc. 30. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet azt hiszi,hogy csak úgy mondod,hogy ne..? :D
2014. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!