Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok fiú barátomról mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok fiú barátomról mindenki átveszi a haverként kezelésem, ez ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Az összes barátom fiú, és már nagyon régóta meg van a kis csapatunk, és szerintem nekik meg sem fordula fejükben, hogy én lány vagyok, én csak én vagyok, barát, és ez így tökéletes. De amikor bulizni, vagy bárhova megyünk ráragasztják ezt a magatartást az összes minket körülvevő emberre, ami már olyan... rossz. Nem vagyok valami szép csaj, és semmiképpen sem akarok a legjobb barátam nélkül szórakozni menni, csak jó lenne ha néha mint nő, lány kezelnének, vennének számon.
2014. márc. 30. 22:36
 1/7 legly ***** válasza:

Mért nem beszéled meg velük?"Nagyon régóta meg van a kis csapatunk" ezt írtad. Ha tényleg olyan régóta meg van, akkor meg fogják érteni. Érvelj hogy ez neked mért szükséges.


Üdvözlettel

Legly

2014. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Melissa. válasza:
Gyujts önbizalmat abból, hogy ezek szerint bírnak téged a pasik.Nem feltétlenul azért nem mutatják ki hogy vonzódnak hozzád mert állításod szerint nem vagy szép, hanem lehet hogy az ok erre simán csak az, hogy elérhetetlennek tartanak.Esetleg próbálj ki erősebb sminket, szorosabb ruhákat és ha a bulikba utánad fordulnak a pasik, akkor az már garantáltan meghozza az önbizalmadat.
2014. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, de az ő vislekdésüket már nem lehet megváltoztatni, meg az övéket nem is akarom, ahogy mondtam az így tökéletes, és csak, mások, akik velünk kerülnek egy légtérbe, csak úgy spontán átveszik ... ez az ami néha zavar
2014. márc. 30. 22:45
 4/7 A kérdező kommentje:
A sminkem erős, olyan punkosan, ez a stílusom, feszes ruhát meg nem evszek fel az alakom miatt
2014. márc. 30. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha tényleg barátok vagytok, akkor csak úgy nem fognak nőként kezelni, hiszen első sorban barát vagy és különösen az erős barátságok esetében ez gyakran felül is írja a nemi jellegeket, szóval teljesen lényegtelen lesz, hogy ki férfi és ki nő, a másik fél egyszerűen nem tud rá úgy tekinteni, szóval tőlük ne várd el, hogy úgy kezeljenek, ha csak nem kéred őket erre. A többi férfinak pedig egy kicsit merészebb sminkkel, öltözködéssel könnyű felhívni magadra.
2014. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jajj, senki sem olvassa el amit írtam?! ŐKET NEM AKAROM MEGKÉRNI SEMMIRE! mondtam, hogy az úgy ahogy van tökééletes, annál is jobb, ez amolyan felülírja a nemeket barátság, ja, csak ~ an most figyelj, csak harmadszor írom le, ha velük megyek el, és márpedig mindig velük megyek, és ez igy is marad, akkor ezt az atitűdöt másokra is átragasszák, na és ez az ami néha rossz
2014. márc. 30. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
De most akkor mit is akarsz? Úgy akarsz változtatni a helyzeten, hogy nem akarsz változtatni semmin? Mert más megoldás nem nagyon van, mert vagy ők változnak, vagy nem jársz el velük, ha pasizni akarsz. ESETLEG annyit megtehetsz, hogy másoktól kikéred ezt a viselkedést, viszont ezzel több mint valószínű, hogy nem tennél jó benyomást a többségre, bár ki tudja.
2014. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!