Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy annyira szerettetek volna egy sráccal lenni, hogy túlzottan is futottatok utána? Mit éreztetek később ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szégyelltétek vagy úgy gondoltátok, hogy legalább megpróbáltatok mindent megtenni érte?
2014. márc. 30. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult....de soha többet. Rájöttem hogy többet érek én annál mint hogy utána fussak :)
2014. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Megbántam.
2014. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 manó1235 ***** válasza:
volt ilyen eset... de soha többet.. annyira megaláztam magam.. feladtam a nőiességem.. szval.. nem ajánlatos dolog
2014. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Akkor voltam igazán szerelmes, éreztem, hogy semmi nem érdekel, legjobb fiú barátomat is elveszítettem, mert belém volt hullva, én meg az ő haverjába. Nem akart velem összejönni a srác, mert hogy barátság sérthetetlen.... pedig érzett irántam és nem is voltak olyan jó haverok azzal a sráccal, így titokba talizgattunk eleinte, mondta, hogy szeret, meg szeretne lefeküdni is. mondtam, hogy én nem igazán akarom elsietni, mikor többet érzek, ezzel csak magamat bántanám.. végül nem lett semmi 5 hónap kavarás után..lehet csak kihasználni akart, de nem sikerült neki, csak max szenvedést okozni. lassacskán elfelejtettem, miután sokáig nem beszéltünk meg hallottam ezt azt. az a vicces, hogy a srác annyira sose tetszett, csak a személyisége, a szövegei, a stílusa... minden más, de ő mai napig se. de amit éreztem, azt sose felejtem el, szerintem sose fogok senkit se annyira szeretni, mint őt. ám ha akkor jobban harcolok kicsit érte, akkor lehet nem így alakult volna, csak a büszkeségem nagy úr volt...

18/L

2014. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!