Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri elmondani vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elmondani vagy ne rontsam el a barátságunk? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval van ez a fiú aki hat nem is tudom szeretem megölelni meg beszélgetni vele egyszerüen amikor vele vagyok nem számít semmi és senki olyankor mindig úgy érzem a fellegekbe járok...szóval barátok vagyunk en októberi vagyok ő novemberi meg alacsonyabb is nálam nem is az a tipikus "jópasi" inkább olyan aranyos szerethetni való teljesen normális nem ez a "swagyolo" tipus.először is meg szeretném tudni hogy ő hogy érez es esetleg elmondani neki en hogy erzek csak ugye nem szeretnem hogy a baratsagunk ramenjen..
2014. márc. 30. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
jó kérdés. Neked kell mérlegelni
2014. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,voltam hasonlo helyzetben nem is olyan regen.

Rosszkor rossz idoben talalkoztunk es nem ugy alakultak a dolgok ahogy kellett volna,aztan lettunk legjobb baratok en meg ossze akartam vele jonni... Nem jottunk ossze de a jo viszony megmaradt.nem bantam meg,hajra :)

Egyebkent hany eves vagy?

2014. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
13 és koszi a kommenteket :D nem akarok vele " járni " csak egyszerűen jobban ereznem magam ha ő is tudna :)
2014. márc. 31. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!