Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek szépek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attilaa097 kérdése:

Lányok, szerintetek szépek az ajkaim?

Figyelt kérdés

Szerintem eléggé nagyok, és nem tudom mennyire zavaró, vagy tetszetős ez nektek...

17/F

[link]


[link]


[link]



2014. márc. 30. 23:55
 1/7 szianightspeed123345 ***** válasza:
40%

Olyat mint egy ilyen olyan amolyan kevert arrafel ugy ahogy szokta mert ha csinalja nem jo de a rossz az ablakos teve!

Barát ez fizika

2014. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jujj, ezek az ajkak állig érő középbarna és szőke közötti színű rasztával mutatnak a legjobban. A raszta legyen kb 1 cm átmérőjű, a szerkezete picit lazább, legyen kócos hatású a haj. Arcból nem árt fogynod picit, de ha nem tudsz, akkor maradhat ez a szín is, de nem fog olyan jól mutatni, de sötétbarna hajjal kb fél cm átmérőjű, jól meghorgolt raszta haj a legjobb.
2014. márc. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Intelligensebb válasszal szolgáló emberek nem akadnak ezen az oldalon?

Mert az előző négy kommentelőtől kb semmit nem tudtam meg..

2014. márc. 31. 00:09
 4/7 A kérdező kommentje:
5# Nem hiszem hogy a raszta haj elérhető számomra :/ Nemépp tolerálják.. Arcból viszont hogy tudnék lefogyni? Arra kiváncsi lennék, mert jóljönne..:)
2014. márc. 31. 00:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem túl vonzó.
2014. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szép, csókolni való szád van.
2014. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak az egyik link működik.
2014. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!