Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire el vannak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire el vannak a nők ferdítve? (komoly kérdés, több helyre is be illene, ide is)

Figyelt kérdés

Már egész kicsi koruktól kezdve gyengének vannak nevezve, és nagyobb korukban is.

Arra vannak nevelve, hogy a férfi szolgálatára kell fordítaniuk az életüket, és meg is teszik.

ha nem is 14 évesen, de előbb utóbb így van.

Egész fiatalon is már az van beléjük táplálva, hogy legyenek szépek , ami mostanság a vékonyság és a "baba" arcúság a többség szerint.

Olyan ruhákat hordanak amikben szinte mindenüket látni, semmit se kell elképzelni, mert rá tapad a bőrükre a ruha, vagy ki lóg belőle mindenük.

Miért jó ez így a csajoknak/nőknek?

(vannak kivételek, akikre ez nem vonatkozik, de a többségre igen)


2014. ápr. 4. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát ez sem az én kérdésem :D
2014. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jó? Nem jó. Csak azt hiszik, hogy jó.

Egyébként erre lett kitalálva a feminizmus.

2014. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt sem tudják, hogy ez nem jó nekik, annyira el lettek butítva a média, és a többi agymosott ember által. Illetve úgy vettem észre, hogy egyre inkább a szülők hibája is.
2014. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2. szerintem a feministák rosszul csinálják...

Haraggal és ellenszenvességgel nem érnek el sokat. Ha normálisabban közölnék az érveiket és érzéseiket akkor talán még el is jutna mindenkihez.

De nem tudják ki fejezni magukat, így mindenki csak a "nem akar takarítani és főzni, az a baja...na meg hogy nem dugott mostanában" dolgot látja benne, ami sokszor fedi is a valóságot.

2014. ápr. 4. 15:11
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

röviden: baromság

30 évvel ezelőtt még talán igaz volt, de szerintem inkább 60 év kell ahhoz, hogy ez a "szolgálatra nevelik a lányokat" dolog igaznak legyen mondható.

2014. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ezek szerint neked Fogalmad sincsen, mi a feminizmus. Ez megdöbbentő, egy ilyen okos kérdés után.
2014. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Végre észrevette ezt valaki?

Mindig is ez volt, férfiközpontú társadalom van, nőként másodlagos állampolgár vagy.

Én leszbikus vagyok, csak nőkkel barátkozom, viszont a környezetemben sok nőnek vannak férfi barátaik, ismerőseik.

Minden nőre szexuális megjegyzéseket tesznek, úgy gondolják az milyen vicces. És már senkinek nem tűnik fel, ha nem nyeled le a férfiak megalázó szövegét, akkor gonosz feminista vagy.

Minden férfi másodlagos emberként tekint ránk, de nem is tudatosan, észre sem veszik. Társadalmilag ez megszokott, ez a normális.

A párom szülei 30!!! éve váltak el, de az anyukája még mindig a rabszolganevét használja, vagyis a férje nevét. A legtöbb nő természetesnek veszi, hogy ő csak azért van, hogy kielégíts a férfiak szexuális igényeit. Lábtörlő lehessen.

Nőként mondom, hogy a legtöbb nőnek megfelel ez a szerep, pontosan, mert ezt nevelik beléjük.

Ebből a szempontból szerencsés vagyok, hogy szinte semmit sem foglalkoztak velem a szüleim.

Ezt a férfiközpontúságot támogatja a vallás, a mostanában olyan népszerű jobberkedés.


25\L

2014. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyesfajta régimódi de mégis modern nevelést kaptam. A kiteszem mindenem módszert nem támogatom. A testresimulós ruhadarabok meg... Csak ez van a boltokba. Ha tetszik ha nem tetszik ez van.
2014. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6os, nem az elvek a helytelenek, hanem a közlésük.
2014. ápr. 4. 15:23
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Van egy olyan érzésem, hogy az utolsó előtti kommentelő egy eléggé ratyi nő lehet. Mind külsőre, mind belsőre.

Álomvilágban élsz.

2014. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!