Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chili*** kérdése:

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe már régóta szerelmes vagyok és most nem biztos de lehet ,hogy én is bejövök neki.Majdnem minden nap beszélünk egy csomószor taliztunk mindig nagyon sokat nevettünk együtt és múltkor megkérdezte , hogy ha úgy lenne és megkérdezné , hogy járnék-e vele akkor mit mondanák . Fiúk ti ha ilyet csináltok akkor tetszik az a lány nektek?

2014. ápr. 4. 17:05
 1/4 WheneverYouWant ***** válasza:
phhhhúúúúúúúú... NEM!
2014. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2014. ápr. 4. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én csak olyan lánytól kérdeznék ilyet, aki meglehetősen bejön, csak valamiért esetleg bizonytalan vagyok. De ez én vagyok, más nem tudom hogy van ezzel.
2014. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neked is köszi a választ hát jó lenne ha tetszenék neki :))
2014. ápr. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!