Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő nem elég szép, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem elég szép, nem elég nőies az alakja (legalább közepes mell, kerek fenék), akkor lehet akármilyen a belsője, nőként nem fogják értékelni a férfiak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 22:06
 1/10 Noydra ***** válasza:
De, csak kevésbé...
2014. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

ugyan,annyi barátja lehet,amennyit csak akar,még helyes is akadhat simán.

viszont ha egy fiú nem jóképű és nem elég férfias az alakja,akkor bizony nyugodtan kétségbe lehet esni.

2014. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet férfiként. Az átlagos már szart sem ér (saját bőrömön tapasztalom). Üdv a klubban!


ui: Nem mindig a tökéletes az ideális...

2014. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fogyjon, akkor kisebbek lesznek a mellei, és akkor tud válogatni a pasik közül kedvére. Persze ha komoly kapcsolat kell neki, akkor emellé még a személyiségét sem ártana fejleszteni..
2014. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mr. Truth ***** válasza:
Én sosem kinézet alapján válogattam meg a nőket mert nálam csak két féle nő van, az igényes és az igénytelen. Ha te adsz magadra akkor ugymond "külső letudva" és nagyobb hangsulyt fektethetek igy a belső tulajdonságaidba... :)
2014. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A legalább közepeset alsó kategóriának értettem.
2014. ápr. 5. 22:10
 7/10 anonim válasza:
Gomdolj bele hogy téged érdekelne-e egy olyan fiú aki nem helyes és vannak előnytelen dolgok rajta. Én az ilyet inkább barátnak tudnám de 1. Ízlések és pofonok 2. a külső nem számít
2014. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valakinek szép leszel még akkor is ha ronda vagy. Valszeg egy ronda pasinak.
2014. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ywerd ***** válasza:
Hm,a kisugárzásnál szerintem nincs fontosabb.Aminek persze része a külső is(én pl vékony nővel nem kezdenék),de a ragyogó intellektus,vagy a szívből jövő kedvesség,empátia mindig lenyűgöz :)
2014. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki nem 10/10 első ránézésre (mindenki nem is lehet az, ugye), még lehet nagyon jó társ, és ízig-vérig nő. Nagyon fontos a kisugárzás, az intellektus, és az igényesség. Ha csak modell alkatú lányok léteznének meg perfekt kinézetű férfiak, akkor unalmas hely lenne a világ. Én is viszonylag kövér vagyok, de elfogadom így magam, és egyszer majd engem is valaki elfogad. Vannak fontosabb dolgok is a kinézetnél, csak fiatalon még nem azok dominálnak.


29F

2014. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!