Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztályomban van egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomban van egy srác, aki eszméletlenül vonzz engem. Nagyon tetszik, és eltudnám vele képzelni, és nem tudom, hogy lehet e belőle valami. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Csak az a probléma, hogy van egy másik osztálytársam, akinek meg én tetszek, és ők jóba vannak... És szerintem, ha még tetszenék is ennek a fiúnak, akkor se jönne velem össze, az előbb említett ok miatt. Meg van amikor nagyon bunkó, de valamikor nagyon kedves. Mindig megbámul más lányokat, szerintem külsőleg nem pont én vagyok az esete, mégis van, hogy keresi a társaságomat. És ha kettesben beszélgetünk mindig érettebbnek tűnik, mint a haverjai előtt.
2014. ápr. 6. 19:05
 1/10 anonim válasza:
A barátja az tényleg probléma, de esetleg ha bámul az órákon, vagy ha mikor beszélgettek akkor kitágul a pupillája, akkor vagy szeret téged, vagy pedig fél tőled:DDD
2014. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy fél tőlem, de meg fogom figyelni a szemét, köszi az infót.:D Amúgy van, hogy órán összeakad a tekintetünk, olyankor mosolyog rám.
2014. ápr. 6. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem azért barátok, mert értelmes dolgokról beszéljenek. Lehet, hogy a másik is értelmesebb. Te nem szoktál hülyülni a barátaiddal? Hm? Mindenki értelmesebb amikor nem a haverokkal hülyül. A barátságban az a jó, hogy lehet hülyülni!
2014. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy nem lehet hülyülni. Hanem, hogy olyankor, ha kérdezek tőle valamit, akkor is csak elhülyéskedi, olyankor nem lehet vele beszélni szinte, mert csak kigúnyol, vagy kiforgatja a szavaimat. Nem arról van szó, hogy hülyéskednek, hanem, hogy velem szemben másmilyen, rossz értelemben.
2014. ápr. 6. 19:55
 5/10 anonim válasza:

És most kit érdekel a barátja? Ha neked nem tetszik a barátja,simán rámozdulhatsz ;) Akkora harag senkinek nem lenne a haverja is megértené.


ha zavarban van mikor beszéltek,vagy furcsáán viselkedik bejössz neki.


:)

2014. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok megbántani senkit se, és félek, hogy emiatt veszett az ügy.:/ De köszönöm a biztatást, meg a segítséget! :)
2014. ápr. 7. 18:49
 7/10 anonim válasza:
Szia, 1-es vagyok... Na? :D
2014. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
1-es: eddig bukott az ügy, mert nem voltam suliba, de ma reggel nagyon rám vigyorgott :-)) de még nem sikerült közel férkőznöm hozzá. Majd írok, ha igen.:-P
2014. ápr. 11. 10:40
 9/10 anonim válasza:
okéééé :D
2014. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na milyen volt a pupillája? :3
2015. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!