Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan kéne választanom?

Figyelt kérdés
Tavaly év elején megtetszett egy srác (T), aztán szerelmes lettem belé, sőt azt mondta a legjobb barátnőm (S), hogy én is tetszem neki. Aztán jött a nyári szünet, nem láttuk egymást. Aztán lett egy legjobb barátom is (A), aki próbál közeledni, ölelget, viccelődik velem.(nem vagyunk az a nyálas társaság, ha a másik mellett állunk, akkor fedő szavakban mondjuk el, az ölelés pedig teljesen elképzelhetetlen, ezért nagyon fura) Namármost: S szerelmes A-ba, én viszont szeretem T-t, és A-t is. (T órákon bámul, de folyamatosan szivat.) Egy másik barátnőm (L) pedig szintén szerelmes A-ba, de A teljesen biztos, hogy nem szereti őt. T pedig bevallotta az egyik haverjának (nem kellett volna hallanom), hogy szerelmes belém. A és T folyamatosan csesztetik egymást, állítólag engem próbálnak megvédeni, S és L veszekednek, én meg kezdek megőrülni, nem tudom, hogy kinek az oldalán álljak. Segítsetek légyszi!!!

2014. ápr. 6. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valami matematikai többismeretlenes egyenlet?
2014. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi va'???
2014. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. pali: Ebbe szerelmes a kézdező.

2. pali: Ebbe (is) szerelmes a kérdező és a 2 barátnője.

Ez a 2 pali cseszteti egymást.

A kérdező nem tudja melyiknek az oldalán álljon.

Nagyjából ennyi leegyszerűsítve, igaz?

2014. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon egyszerűen igen... bocsi, hogy így írtam...
2014. ápr. 7. 15:53
 5/6 anonim válasza:
Szerintem (A)-t mindenképpen hagyd! Főleg ha a jó barátnőd is szerelmes belé. Ha viszont tényleg szereted (T)-t akkor válaszd őt. Abba viszont gondolj bele, hogy akkor (A) Lehet hogy megfog sértődni. Ezért azt ajánlom várj! Olyan nincs hogy az ember egyszerre két emberbe IGAZÁN szerelmes! El fog múlni ez a fellángolás, és akkor legalább a barátságod megmarad mindenkivel:)
2014. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) megpróbálom...
2014. ápr. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!