Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan idegesítsem fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan idegesítsem fel? Elegem van, hogy nagyívből le vagyok tojva.

Figyelt kérdés
Halálosan beleszerettem egy fiüba egy fél éve... Nagyon ritkán beszélünk, pedig az osztálytársam... Egy másik fiú osztálytársam megkérdezte tőle, hogy mit gondol az osztályban lévő lányokról, mire közölte, hogy mind egy csitri... Oké, itt konkrétan nem rám gondolt,ert 9 lány volt
2014. ápr. 6. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért akarod idegesíteni? Nem akar tőled semmit,hagyd békén.

Téged hogy érintene ha valaki elkezdene szívatni mert tetszel neki?

2014. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem körülötted forog a világ és egyből fel vagy háborodva? Ejnye. :)
2014. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, ez lemaradt... :

, de eléggé felhúzott... Őrülten beleszerettem, ez biztos... Hogy tudnám egy kicsit megleckéztetni, hogy nem csak rólunk, de egy lányról se merjen így beszélni, akit nem is ismer?...

Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L

2014. ápr. 6. 19:17
 4/9 csingilingg84 ***** válasza:
94%
Aki nem foglalkozik veled, azt idegesíteni sem tudod. :)
2014. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szerintem ne üsd bele magad más ügyeibe, ha nem akarsz rosszul járni te is... Tudom, hogy 14 vagy, de nőj fel!
2014. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ne merjen így beszélni?! Ti kérdeztétek a véleményét nem? Ahhoz meg joga van.
2014. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval én vagyok a hülye... Jó, mindegy, köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 6. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:

"egy lányról se merjen így beszélni"

Az állításod akkor lenne jogos, ha mindenkinek hangoztatná, és rossz színben akarna feltüntetni. A leírásod alapján viszont nem is foglalkozik veletek. Ilyen alapon senkit ne akarj megleckéztetni.

2014. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Foglalkozik velünk, csak én új vagyok, és nem mertem közeledni... És ez az idegesítő, hogy mindenkivel jópofizik, aztán a hátunk mögött meg ilyeneket mond... Szerintem ez a kétszínűség... És lehet, hogy most ribiként állítottam be magamat, de egyáltalán nem vagyok az... Mindegy, ezt már elcsesztem :D :/
2014. ápr. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!